Łukasz Szewczyk04.12.2017 (12:02)brak komentarzy

Bilet miesięczny Kolei Śląskich w SkyCash

Użytkownicy aplikacji SkyCash mogą kupić bilety okresowe Kolei Śląskich. Rozwiązanie pozwala na dokonywanie zakupu biletu miesięcznego przez całą dobę, z dowolnego miejsca. By móc z niego korzystać, wystarczy posiadać telefon z dostępem do Internetu.
Bilety kolejowe w aplikacji SkyCash
Pasażerowie Kolei Śląskich od 2016 roku mogą kupować za pomocą SkyCash bilety jednorazowe. Dotychczas za pomocą aplikacji mobilnej SkyCash można było kupić jedynie bilety jednorazowe na wszystkie połączenia obsługiwane przez Koleje Śląskie. Od dziś Użytkownicy mogą również kupić bilety miesięczne.
Aby kupić bilet wystarczy uruchomić aplikację SkyCash, a następnie wyszukać połączenie, rodzaj zniżki oraz zdecydować, czy potrzebujemy biletu miesięcznego tylko w jedną stronę, czy też w obie.

Zakupu można dokonać w dniu przejazdu lub tuż przed planowaną podróżą, najpóźniej przed wejściem do pociągu. Po dokonaniu transakcji bilet zostaje zapisany w pamięci telefonu i jest dostępny w dowolnym momencie, nawet jeśli podczas kontroli podróżny nie ma połączenia z Internetem.

Aplikacja SkyCash posiada opcję wystawienia faktury VAT. Dokument wysyłany jest w formacie PDF na adres e-mail użytkownika. System umożliwia również szybką opcję zwrotu biletu. Wszystko odbywa się online, bez konieczności udawania się do kasy biletowej.

- To ważny moment w rozwoju naszej spółki. Koleje Śląskie jako pierwszy przewoźnik kolejowy, wprowadził do naszej oferty bilety miesięczne - mówi Tomasz Krajewski, prezes zarządu SkyCash. - Popularność mobilnych biletów stale rośnie. Nasza aplikacja, którą można mieć zawsze pod ręką, pozwala całkowicie zapomnieć o staniu w kolejce po bilet - dodaje Krajewski.

SkyCash to największy w Polsce system płatności i usług mobilnych dla telefonów komórkowych, pozwalający m.in. w szybki i wygodny sposób kupować bilety komunikacji miejskiej i opłacać parkowanie w polskich miastach. Aplikacja umożliwia także kupowanie biletów kolejowych wielu polskich przewoźników, w tym PKP Intercity i Przewozów Regionalnych, jak również zakup biletów do kina, wypłacanie gotówki z bankomatów bez użycia karty oraz natychmiastowe przelewy pomiędzy użytkownikami i płatności za domowe rachunki. Wszystkie transakcje są zabezpieczone na poziomie bankowości mobilnej i kart płatniczych.