Łukasz Szewczyk06.12.2017 (16:56)brak komentarzy

Inea na święta odkoduje kanały TV

Pod hasłem "Dajemy wycisk Twojej telewizji" sieć Inea na okres świąteczny odkoduje wybrane kanały telewizyjne ze swojej cyfrowej oferty.
Inea
Odkodowane kanały będą dostępne od 6 grudnia 2017 roku do 14 stycznia 2018 roku. Do puli udostępnionych bez opłat kanałów, dołączyły kanały: Eurosport1, Eurosport2, DTX, Discovery Channel, Discovery Science. Dodatkowo też, nadal dostępne są trzy kanały - History, H2 i Lifetime, które w ramach promocji piątego sezonu serialu "Wikingowie" można oglądać w oknie otwartym INEA od 20 listopada. Wszystkie te kanały będą udostępnione aż do 14 stycznia 2018 oku.
Mikołajkowe okno otwarte INEA to także wiele sportowych emocji. Od wspomnianych wcześniej kanałów Eurosport1 i Eurosport2, przez dedykowany sportom drużynowym kanał SportKlub, skupiający się na sportach walki FightKlub oraz Extreme Sports Channel, aż po kanał motoryzacyjny Motowizja, czy ekskluzywny żeglarski Nautical Channel. Co ciekawe, w puli kanałów znalazł się też program dedykowany kategorii e-sport, który śledzić można na kanale Gametoon HD z udziałem światowej czołówki youtuberów i streamerów z relacjami najpopularniejszych turniejów e-sportowych znanych na całym świecie oraz anglojęzyczny GINX Esports TV z rozgrywkami największych potentatów e-sportu. Wszystkie powyższe kanały nadawane są w jakości HD.