Łukasz Szewczyk07.12.2017 (16:10)1 komentarz

ShowMax i Storytel w T‑Mobile

Od 7 grudnia 2017 roku do oferty usług dodatkowych sieci T‑Mobile, z których można wygodnie korzystać i rozliczać się wraz z abonamentem, dołączają nowe serwisy - Showmax oraz Storytel.
T-Mobile Video
Serwis VOD ShowMax dostępny jest w każdej chwili online i na urządzeniach mobilnych. Miłośnicy kina znajdą tam hity kinowe, jak również duży wybór produkcji polskich. Każdy klient T‑Mobile (czy to usług abonamentowych, czy prepaid) będzie mógł korzystać z serwisu przez 90 dni za darmo (19,90 zł miesięcznie po okresie promocyjnym). Co ważne, w przypadku użytkowników usługi Supernet Video, korzystanie z serwisu nie pomniejsz ich paczki danych.
Dla fanów literatury, T‑Mobile udostępnia serwis Storytel - tysiące audiobooków dostępnych zawsze i wszędzie we własnej kieszeni. Korzystanie z przez pierwsze 30 dni z serwisu (także dla klientów usług abonamentowych i na kartę) będzie darmowe. Aby skorzystać z oferty, należy założyć konto na www.storytel.pl/tmobile i wybrać opcję płatności "Zapłać z T‑Mobile". Przez pierwsze 30 dni słuchanie audiobooków bez limitu jest za darmo, potem 29,90 zł miesięcznie. Z usługi można zrezygnować w dowolnym momencie.

Standardowo obie usługi do tej pory są dostępne na rynku z 14-dniowym okresem try&buy.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Kurde showmax prawie 3 mies za darmo , fajnie ze o tym pomyslano
 1