Łukasz Szewczyk04.01.2018 (15:44)10 komentarzy

Już można wysyłać SMS-y na 26. Finał WOŚP. Jak?

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wraz z portalem SerwerSMS.pl uruchomiła kolejną formę wsparcia 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Obok tradycyjnej kwesty wolontariuszy, która już 14 stycznia odbędzie się na ulicach miast i miasteczek na całym świecie, swoje wsparcie dla wyrównania szans w leczeniu noworodków można okazać również w cyfrowej rzeczywistości.
26 finał WOŚP
Nową z możliwości jest wysłanie specjalnej wiadomości SMS o treści SERCE na numer 75 565. Numer jest już aktywny. Swoje wiadomości można wysyłać do 22 stycznia 2018 roku. Koszt wysłania jednej wiadomości SMS wynosi 5 zł netto (6,15 zł z VAT). Operatorzy przekazali cały swój przychód na rzecz fundacji WOP, a aktualny stan zebranych pieniędzy za pośrednictwem SMS-ów można sprawdzić na stronie internetowej.
Przypomnijmy, że 26. Finał WOŚP odbędzie się 14 stycznia 2018 roku, a jego celem będzie pozyskanie środków "dla wyrównania szans w leczeniu noworodków". W drugą niedzielę stycznia 120 tysięcy wolontariuszy będzie kwestowało na rzecz WOŚP na ulicach nie tylko Polski, ale i kilkudziesięciu miast na całym świecie. Odbędzie się wiele tysięcy koncertów, imprez, happeningów i organizowanych całkowicie oddolnie wydarzeń, a o godzinie 20:00 tradycyjnie niebo rozświetli "Światełko do nieba" - happening będący punktem kulminacyjnym całodziennej akcji.

Komentarze (1 - 10 z 10)

1. Czy operatorzy komórkowi rezygnują z prowizji pobieranej za każdy SMS ?
2. Czy fiskus rezygnuje z pobierania podatku VAT (stawka 23 %) za każdy SMS ?
.............................................
Jeśli te dwa wymogi nie są spełnione to nie warto wysyłać żadnych SMS-ów na żadne akcje społeczne .... bo około 50 % kasy z każdego SMS-a idzie w piz....u.
 7  
Czy dzurek zrezygnuje ze swojej prowizji
 6  
Owsiak nie ma nic wspólnego z bezinteresownym pomaganiem jest STRONNJCZY i angażuje się polityczne A ZNAKOMITA CZEŚĆ HAJSU DAJĄ LUDZIE!!!
 1  
najlepiej niech sobie za ten hajs swój szpital na abonament otworzy i tam niech się abonamentowych z puszek leczą...
 1  
Dla znakomitej większości polskich obywateli i osób legalnie przebywających na tery-
torium RP uczestnictwo w społecznym systemie ubezpieczeń zdrowotnych jest obowiązkowe !!!
Jurek wstawia sprzęt do Szpitali i to jest tylko promil tego co potrzeba !!!!!
 1  
I już PiSuary przeciekają.
 4  
Mam takie pytanie .Skąd ta nienawiść u ciebie młody człowieku do osoby Jurka Owsiaka ? tylko proszę o rzetelną wypowiedź.
 2  
Mam takie pytanie .Skąd ta nienawiść u ciebie młody człowieku do osoby Jurka Owsiaka ? tylko proszę o rzetelną wypowiedź.
On za rzetelne wpisy kasy nie dostaje, tylko za kloaczne.
 2  
Konstytucja RP:
Art. 68. Prawo do ochrony zdrowia

Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r.

1. Każdy ma prawo do ochrony zdrowia.
2. Obywatelom, niezależnie od ich sytuacji materialnej, władze publiczne zapewniają równy dostęp do świadczeń opieki zdrowotnej finansowanej ze środków publicznych. Warunki i zakres udzielania świadczeń określa ustawa.
3. Władze publiczne są obowiązane do zapewnienia szczególnej opieki zdrowotnej dzieciom, kobietom ciężarnym, osobom niepełnosprawnym i osobom w podeszłym wieku.
4. Władze publiczne są obowiązane do zwalczania chorób epidemicznych i zapobiegania negatywnym dla zdrowia skutkom degradacji środowiska.
5. Władze publiczne popierają rozwój kultury fizycznej, zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży.Ale Konstytucje PO lamalo i nie tylko w tym wzgledzie, a PiS ma ja zwyczajnie gdzies.
 0  
Czas zmienic Konstytucje, bo wyraznie jest brak w niej mechanizmow broniacych przed jej lamaniem.

Politycy obsadzaja zbyt wiele stanowisk a co za tym idzie praktycznie je kontroluja.
Partie rzadzace mowiac o naprawie tej sytuacji praktycznie wykorzystuja ja dla obsadzenia stanowisk swoimi.
 1