Łukasz Szewczyk07.02.2018 (16:42)3 komentarze

5,5 cala i czysty Android 7. Niedrogi smartfon City XL od myPhone

myPhone wprowadza do sprzedaży nowy smartfon CITY XL. Model oferuje 5,5-calowy ekran i podobnie jak poprzednik wyróżnia się designem, czytnikiem linii papilarnych oraz wyświetlaczem zapewniającym obraz HD wysokiej jakości.
myPhone CITY XL / Fot. materiały prasowe
myPhone CITY XL to 5,5-calowy smartfon z ekranem HD IPS. Producent dołożył starań, aby jego obudowa była elegancka i dobrej jakości - mamy tu metalowe plecki i zaokrąglone szkło 2.5 D. Dzięki rozmiarom ekranu i optymalnej specyfikacji osiągnięto dużą przestrzeń ekranu i szerokie kąty widzenia co podnosi komfort oglądania filmów, granie w gry i używanie aplikacji biurowych.
Płynną pracę zapewnia 4-rdzeniowy procesor MediaTek o taktowaniu 1.3 GHz oraz 2 GB pamięci RAM. Ponadto, model jest wyposażony nie tylko w szybką łączność 4G - LTE, ale również w czytnik linii papilarnych, który wciąż kojarzony jest z wyższą i najwyższą półką cenową. W związku z tym, że czytnik linii w tym modelu znajduje się z przodu, ma dwie funkcje: pełni rolę przycisku "home" i funkcję szybkiego odblokowywania telefonu. Model posiada też dwa aparaty - 2- i 8-megapikselowy.

myPhone CITY XL / Fot. materiały prasowe
Wbudowane 16 GB pamięci wewnętrznej można dodatkowo rozszerzyć o 64 GB za pomocą karty microSD. Smartfon zasila bateria litowo-jonowa o pojemności 2900 mAh, która pozwala na wielogodzinną pracę. myPhone CITY XL wyposażono w moduł Wi-Fi, technologię hybrydową Dual SIM, Bluetooth 4.0, gniazdo USB oraz GPS.

myPhone CITY XL pracuje pod kontrolą czystego systemu Android 7.0 Nougat z GMS (Google Mobile Services), który zapewnia stabilność potwierdzoną przez firmę Google.

myPhone CITY XL dostępny jest w cenie 499 złotych.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Od pol roku jest juz Android 8.0 Oreo a oni wprowadzaja telefon z 7.0 Nougat
 2  
No a ile telefonów ma Oreo? Według mnie całkiem fajna opcja, zwłaszcza, że mają czystego Androida
 9  
i tak wypada nieźle jak na tą półkę cenową, ma wszystko co trzeba
 0