Łukasz Szewczyk13.02.2018 (14:35)19 komentarzy

Nowa oferta internetu LTE w Cyfrowym Polsacie. Nowe usługi i większe pakiety

Od 14 lutego 2018 roku Cyfrowy Polsat wprowadza zmiany w ofercie internetowej.
Nowa oferta internetu LTE w Cyfrowym Polsacie. Nowe usługi i większe pakiety
Cyfrowy Polsat wprowadza nową ofertę Internetu LTE wprowadzając bardziej elastyczne rozwiązania i nowoczesny sprzęt.
W nowych abonamentach klienci będą mogli dobrać pakiety na miarę swoich potrzeb: podstawowy 30 GB już za jedyne 30 zł, 45 GB za 40 zł, 60 GB za 50 zł i dla intensywnie korzystających z Internetu − pakiet 100 GB w cenie 70 zł.

Nowa oferta Internetu w Cyfrowym Polacie (od 14.02.2018)
Dla zapewnienia swobody korzystania z Internetu klienci otrzymają usługę LTE BEZ KOŃCA w cenie abonamentu. Teraz jest ona dostępna już w abonamencie od 40 zł miesięcznie, co oznacza, że klienci mogą z niej skorzystać płacąc 10 zł mniej niż dotychczas.

Dodatkowo Cyfrowy Polsat oferuje sprzęt obsługujący również LTE Plus Advanced i umożliwiający pobieranie danych z szybkością nawet do 300 Mb/s. Do wyboru są m.in.: router mobilny ZTE MF 971V, router stacjonarny HUAWEI B525 oraz Zestaw Internetu Domowego 300.

W prezencie we wszystkich ofertach klienci otrzymają dwa miesiące abonamentu bez opłat, a także nie muszą ponosić przez dwa miesiące opłaty za udostępnienie sprzętu, jeżeli wybiorą ofertę z modemem lub routerem;

Oferta wprowadza nową usługę "Ochrona Internetu". To kompleksowy pakiet antywirusowy, w ramach którego każdy klient może skorzystać z aż 3 licencji i zainstalować je na swoich urządzeniach: komputerze, tablecie czy smartfonie. Klient otrzymuję taką usługę na próbę razem z ofertą Internetu. W promocjach na 24 miesiące może ją testować za darmo przez 2 miesiące, a w promocjach na 12 miesięcy - przez miesiąc. Potem opłata za usługę wynosi 9 zł miesięcznie.

Cyfrowy Polsat wprowadził takżę możliwość podpisania umowy na krótszy, 12-miesięczny okres. W tej opcji dostępne są również różne pakiety danych, od 15 GB już za 30 zł do 50 GB w cenie 70 zł.

Klienci przedłużający umowę dostają dodatkowy pakiet jednorazowy do wykorzystania przez całą długość kontraktu - nawet do 300 GB.

Oferowany przez Cyfrowy Polsat i Plus Internet LTE obejmuje dziś swoim zasięgiem ponad 99% Polaków.

To dalszy ciąg zmian w Grupie Cyfrowy Polsat. Jak już informowaliśmy, od 14 lutego 2018 komórkowa siec Plus wprowadzanową ofertę dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Także od 14 lutego 2018 roku będzie obowiązywał nowy SmartDOM.

Komentarze (1 - 10 z 19)

co z tego że bez końca,jak w zwykłym LTE muli że czasami niema nawet 1mb/s,a reklamacje nic nie dają,jeśli ktoś niema nadajnika blisko z LTE K6(2600) do 300mb/s to stanowczo odradzam....
 16  
mam i powiem krótko ...never egejn !!! :)
w weekend 2mb/s i koniec. parodia!
 17  
na orange Lte mam 45 Mbit/s czy to dużo czy mało?
 4  
Jakość internetu zależy od tego jak daleko mieszkamy od nadajnika plusa! Ale od tego są specjalne strony internetowe które nam podpowiedzą jak daleko mieszkamy od przekaznika.
 6  
Tak jak koledzy NIGDY WIĘCEJ INTERNETU OD PLUSA I CYFROWEGO POLSATU.Mieszkam 500metrów od nadajnika, umowę mam już drugi rok, w pierwszym było spoko o godzinie 20:00 miałem 10Mbit/s czasem więcej, a w nocy wiadomo jak nie ma obciążenia do 40-60. Teraz jak włączę o 20:00 to mi wyciąga 1Mbit/s czasem 2. I tak północy, potem zaczyna chodzić lepiej,ale o 20:00 i poźniej można zapomnieć o oglądaniu czegoś na YouTube, czy nawet zwykłym przeglądaniu stron, bo i z tym są problemy. Reklamy Plusa i CP mamy co pół godziny w tv grono abonentów, się zwiększa a oni nic nie robią by ten internet przyspieszyć. Znaleźli naiwiaków m.in mnie również i kasują za pseudo internet. Oczywiście nic nie można zrobić, bo w regulaminie nie ma stałej przepustowości. Jeszcze rok temu byłem zadowolony, ale teraz nie polecam nikomu tego internetu, kończy mi się umowa i nie mam zamiaru przedłużać. Nie chcę mieć z tymi firmami nić wspólnego.
 9  
Dobra prędkość tez taka mam i stała miałem cyfrowy polsat to taka prędkość miałem nocą ale wysyłanie
nie pobieranie hehe.
Dokup Antene sobie i jedziesz miał lepszy zasięg
 4  
Bo to T Mobile ma najlepszą sieć. Ja na telefonie osiągam prędkość około 60-100 mega w Warszawie rekord to 170 mega. Kiedyś ludzie zrozumieją, że nie zawsze cena (jak w Play) jest najważniejsza a najważniejsza jest jakość i stanilność sieci !
 1  
W UPC MAM 60 MEGA ZA 15 ZLOCISZY ,,,MOGE POBIERAC OD 1 DO OSTATNIEGO DNIA MIESIACA ,NIE TRACAC LIMITU,,GIERKI NA XBOXA ONE X WAZA PO 100 GIGA ,,,W POLSACIE BYM TO SCIAGAL MIESIAC JEDEN TYTUL ,,,ZADNYCH AWARI NETU ,MAM JUZ 5 LAT W UPC I PRZEZ TEN CZAS MOZE BYLO W SUMIE AWARI NA 3 GODZINY
 2  
T-Mobile Ci chodzi tak dobrze, bo ma mało użytkowników internetu jak i tych co mają z nimi umowę na telefon. Gdyby T-Mobile miało tyle użytkowników co Plus to pewnie było by podobnie. Dopóki w regulaminie nie będzie gwarancji stałej przepustowości to u każdego operatora sytuacja może wyglądać podobnie. Ja ogólnie chcę sprawdzić Neostradę, albo jakąś dobrą radowkę bo tam są gwarantowane przepustowości i brak limitów. A w Plusie na ch.... te większe limity jak żeby je móc wykorzystać trzeba by siedzieć w nocy. Bo w godzinach szczytu 19-23 można zapomnieć o internecie.
 0  
Mieszkam okolo 5km od nadajnika plusa i nie moge narzekac na internet. 15/5, oczywiscie lejek po zuzyciu 50gb ale nigdy nie przekroczylem. Do ogladania netflixa w fhd wystarcza.
 12