Łukasz Szewczyk07.03.2018 (16:57)3 komentarze

Maxcom oficjalnie wprowadza na polski rynek smartfony Meizu

Maxcom nawiązał współpracę z Meizu Telecom Company Limited jednym z większych chińskich producentów smartfonów. Polska firma będzie jedynym na rynku dystrybutorem chińskiej spółki w Polsce.
Meizu Pro 7
- Z początkiem drugiego kwartału w naszej ofercie pojawi się nowa marka telefonów komórkowych. Początkowo smartfony Meizu będą dostępne w sieciach handlowych oraz sklepach telekomunikacyjnych. Z czasem trafią one też do oferty operatorów komórkowych, a w przyszłości na rynki zagraniczne - mówi Arkadiusz Wilusz, Prezes Maxcom. - Do końca 2018 roku planujemy sprzedać ponad 100 tys. smartfonów nowej generacji marki Meizu - dodaje.
Marka smartfonów, która zagości w ofercie spółki Maxcom praktycznie nie jest jeszcze obecna na polskim rynku. Meizu w 2017 r. sprzedał 20 mln telefonów, z czego ponad 100 tys. smartfonów znalazło nabywców w Hiszpanii. Wynik ten potwierdza, że urządzenia trafiły w gust europejskich klientów.

Maxcom zdecydował się zastąpić będące dotychczas w ofercie tradycyjne smartfony nową generacją produktów. Smartfony marki Maxcom dedykowane osobo starszym oraz modele wzmocnione pozostaną w sprzedaży.

- Nowa marka telefonów komórkowych w naszej ofercie pozwoli nam na skokowy wzrost skali działalności. Dzięki telefonom Meizu dotrzemy do grup odbiorców, którzy dotychczas nie korzystali z naszych produktów. Wierzymy, że wysoka jakość i nowoczesny design pozwoli telefonom Meizu powtórzyć na polskim rynku sukces marek Huawei i Xiaomi - mówi Andrzej Wilusz, Wiceprezes Maxcom. - Dzięki bardzo atrakcyjnemu współczynnikowi jakości do ceny jesteśmy przekonani, że nowe smartfony w naszej ofercie odniosą rynkowy sukces - dodaje.

Meizu działa od 2003 r., a od 2008 r. spółka jest obecna na rynku smartfonów. Obecnie spółka jest jednym z największych producentów smartfonów na świecie. Jednym z akcjonariuszy Meizu jest chiński holding Alibaba.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Mam Meizu M6 note. Genialny fon z doskonałym aparatem tylko najlepiej wgrac ROM Flyme 6.8.2.10 beta.

Jest to wersja chinska /jest dostepny jez angielski/. Dużo poprawionych błedów. Na tym sofcie telefon chodzi świetnie.Po zrootowaniu telefonu (Sign into your device with Meizu account and enable root permissions. (Fingerprint and security> Root permission> accept. )można usunać chińskie śmieci za pomoca Root Explorer_v4.2P.apk lub LINK2SD(freez apps).

Później instalujemy MoreLocale 2 (TUTAJ)wybieramy w nim język polski i prawie wszystko jest po polsku z wyjątkiem settings.

Dzięki temu mamy najnowszy & najlepszy soft do Meizu praktycznie spolszczony.

Tak to wygląda:Telefon jest naprawdę wyśmienity. Od 2 lat używałem telefonów Xiaomi (Redmi3, Redmi4, Redmi Note4) i uważam że Meizu M6 Note jest lepszy/super aparat,łatwość zrootowania i aktualizacji softu(nie trzeba pisać o jakieś zgody jak to jest w Xiaomi o odblokwanie bootloader i późnie 3 dni czekać), głośnik gra głośniej niż w Xiaomi REdmi note 4/.

Jedynym minusem jest jak dla mnie brak aktywnego czujnika linii papilarnych, ale mnie to aż tak nie przeszkadza/świetny aparat to rekomensuje :)/.

Jak dla mnie telefon prawie idealny.
 11  
Telefon, który trzeba rootować? Po co to kupować?
 13  
A jak można miec smartfon bez root ? to tak jakbys miał samochód bez kierownicy. Root to podstawa. Dzięki niemu np usuniesz reklamy przz Adaway, zainstalujesz apke z nieznanego źródla itp.
 12