Łukasz Szewczyk07.03.2018 (16:57)3

Maxcom oficjalnie wprowadza na polski rynek smartfony Meizu

Maxcom nawiązał współpracę z Meizu Telecom Company Limited jednym z większych chińskich producentów smartfonów. Polska firma będzie jedynym na rynku dystrybutorem chińskiej spółki w Polsce.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 3 z 3)

Mam Meizu M6 note. Genialny fon z doskonałym aparatem tylko najlepiej wgrac ROM Flyme 6.8.2.10 beta.

Jest to wersja chinska /jest dostepny jez angielski/. Dużo poprawionych błedów. Na tym sofcie telefon chodzi świetnie.Po zrootowaniu telefonu (Sign into your device with Meizu account and enable root permissions. (Fingerprint and security> Root permission> accept. )można usunać chińskie śmieci za pomoca Root Explorer_v4.2P.apk lub LINK2SD(freez apps).

Później instalujemy MoreLocale 2 (TUTAJ)wybieramy w nim język polski i prawie wszystko jest po polsku z wyjątkiem settings.

Dzięki temu mamy najnowszy & najlepszy soft do Meizu praktycznie spolszczony.

Tak to wygląda:Telefon jest naprawdę wyśmienity. Od 2 lat używałem telefonów Xiaomi (Redmi3, Redmi4, Redmi Note4) i uważam że Meizu M6 Note jest lepszy/super aparat,łatwość zrootowania i aktualizacji softu(nie trzeba pisać o jakieś zgody jak to jest w Xiaomi o odblokwanie bootloader i późnie 3 dni czekać), głośnik gra głośniej niż w Xiaomi REdmi note 4/.

Jedynym minusem jest jak dla mnie brak aktywnego czujnika linii papilarnych, ale mnie to aż tak nie przeszkadza/świetny aparat to rekomensuje :)/.

Jak dla mnie telefon prawie idealny.
 11  
Telefon, który trzeba rootować? Po co to kupować?
 13  
A jak można miec smartfon bez root ? to tak jakbys miał samochód bez kierownicy. Root to podstawa. Dzięki niemu np usuniesz reklamy przz Adaway, zainstalujesz apke z nieznanego źródla itp.
 12