Łukasz Szewczyk09.03.2018 (13:37)30 komentarzy

Prosto na kartę w Plusie. Nowa oferta dla mniej wymagających

Od 19 marca 2018 roku komórkowa sieć Plus wprowadza nową ofertę na kartę. Nowa propozycja kierowana jest do klientów, którzy w czasach powszechnej dostępności usług bez limitu, nie korzystają z pakietów i chcą mieć swobodę doładowań bez przepadania środków na koncie.
Prosto na kartę w Plusie. Nowa oferta dla mniej wymagających
Jak przekonuje operator, spora grupa użytkowników ofert na kartę nie włącza żadnych pakietów obniżających koszty i korzysta z bieżącego doładowania. Plus przygotował dla nich nową, prostą ofertę, dzięki której nie muszą już zaprzątać sobie głowy różnymi stawkami za usługi i pamiętać o regularnym zasilaniu konta.
Prosto Na Kartę w Plusie, to:
• równa stawka 19 gr za minutę połączenia na komórki i stacjonarne, SMS-a i MMS-a oraz 1 MB transmisji danych w Polsce i roamingu w Unii Europejskiej.
środki na koncie ważne przez rok po każdym doładowaniu.
Usługi dodatkowe:
Darmowe rozmowy i SMS-y bez limitu w sieci Plus po doładowaniu za min. 25 zł/30 dni - włączenie usługi jest bezpłatne, a pieniądze w całości pozostają do dyspozycji klienta, który może je dowolnie wykorzystać.
• Pakiet internetowy 3 GB za 5 zł na 30 dni.

Prosto na kartę w Plusie
Prosta Oferta to pełna kontrola kosztów i płatność wyłącznie za to, z czego się korzystało. Wszystkie środki z zasilenia konta pozostają do dyspozycji klienta i dzięki rocznej ważności konta nie przepadają przez minimum rok.


Nowa propozycja to dalszy ciąg zmian w Grupie. Od połowy lutego 2018 roku komórkowa sieć Plus wprowadziła nową ofertę dla klientów indywidualnych oraz dla firm, a także nowa ofertę telefonu stacjonarnego. Z kolei abonenci Cyfrowego Polsatu zyskali dostęp do nowej oferty internetu LTE. Dodatkowo. Także od połowy lutego 2018 roku obowiązuje nowy SmartDOM oraz nowa oferta Cyfrowego Polsatu na telewizję.

Komentarze (1 - 10 z 30)

O co chodzi w tej ofercie? To jest oferta stworzona specjalnie dla ludzi chcących mieć drogo ?

a2mobile - 10 gr/SMS | 10 gr/MMS | 10 gr/MIN | 4 gr/MB
a po doładowaniu za niecałe 20zł wszystko no limit
Karolinka sie usmiecha 9.03.2018 (13:57:24)
 16  
a po doładowaniu za niecałe 20zł wszystko no limit
Ale powyższa oferta jest dla tych co NIE chcą na siłę "no limit". ;)
 1  
W starej ofercie PnK bez limitu po doładowaniu za 50 zł jest 90 dni za darmo do Plus, tu 30.. Co to za oferta.. Tyle tylko, ze nie ma opłaty za ROK WAŻNOŚCI KONTA
 1  
Nie kupuj bo to wstyd i hańba
 18  
to jest jakaś chora oferta, to już lepiej poszukać sobie na stronie
http://operatorzy.net.pl bez limitu danych niż pchać się w łącza na sieci gsm, ja tam znalazłem www.airmax.pl
 12  
Oferta nie byłaby zła, gdyby nie przepadanie środków po roku. Ja mam jeden numer w roku ważności konta w Play i po latach uzbierało mi się 34 zł, bo ten telefon wykonuje może z 10 minut rocznie, a głównie odbiera połączenia.
 5  
W Nju Mobile (wystartowali w marcu 2014 r.) w ofercie na kartę środki nie przepadają w ogóle (bezterminowo można z nich korzystać). Wystarczy włączyć tę usługę bezpłatnym SMS-em. PLUS jest za Murzynami.
 8  
Moja mama miala plusa na karte. Duzo lat. Nie uzywala pakietow, bo to czlowiek starszej daty. Telefon sluzy jej tylko do dzwonienia. W plusie tankowala za 50 zlotych na trzy miesiące jej starczalo. Teraz przenioslem jej numer do a2mobile i za 9,90 dzwoni sobie gdzie chce. 50 zlotych starcza na 5 miesiecy. Jest duza roznica.
 4  
Karolinka. Nie cygań. W a2mobile za 19,90 zl na m-c, rozmowy i SMS bez limitu do wszystkich, 3 x 5 GB z coraz mniejsza prędkoscią pobierania + 0,5 GB do końca miesiąca jak w Aero2 tylko, że bez captcha. Atrakcja Plusa wysiada!!! Tyle tylko, że uzyskanie karty a2 i później doładowania przez internet BARDZO skomplikowane i prędkość pobierania najwyżej 12 Mbps w Plusie dawniej miałem najwyżej 3 Mbps.
 0  
Turek tez cygani albo nie wie o co chodzi.
 2