Łukasz Szewczyk14.03.2018 (13:54)brak komentarzy

Tańsze bilety na mecze siatkarskiej reprezentacji Polski dla klientów Plusa

Wkrótce rusza pierwsza faza sprzedaży biletów na Siatkarskie Ligi Narodów Kobiet i Mężczyzn. Plus, który od 20 lat wspiera Polską Siatkówkę przygotował dla swoich klientów specjalną promocję, dzięki której mogą otrzymać 20 proc. rabatu na bilety polskich reprezentacji na mecze rozgrywane w Polsce w 2018 roku.
W tym roku Plus obchodzi jubileusz 20-lecia współpracy z Polską Siatkówką. Z tej okazji wspólnie z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej przygotowano promocję dla klientów Plusa "20 lat 20% zniżki", czyli możliwość zakupu tańszych o 20% biletów na wydarzenia siatkarskie z udziałem Reprezentacji Polski kobiet i mężczyzn organizowane w tym roku w naszym kraju przez Polski Związek Piłki Siatkowej.
Regularna sprzedaż biletów na pierwsze mecze ruszy 26 marca, ale klienci Plusa już w dniach 15-18 marca będą mogli dokonać zakupu biletów z 20% rabatem w organizowanej specjalnie dla nich przedsprzedaży.

Tańsza siatkówka dla klientów Plusa
Zasady promocji:
• należy wysyłać na numer 80808 bezpłatnego SMS-a o treści SIATKA,
• po weryfikacji, czy klient ma usługi w Plusie, wysyłany będzie zwrotny SMS z kodem rabatowym,
• otrzymany kod należy wpisać na stronie www.ebilet.pl podczas zakupu biletu z 20% rabatem.

Promocja "20 lat 20% zniżki" trwa od 15 marca do odwołania. Bilety ze zniżką sprzedawane będą do wyczerpania ich puli. Jeden klient, bez względu na liczbę posiadanych usług w sieci Plus, może otrzymać jeden kod upoważniający do zakupu do 10 biletów.