Łukasz Szewczyk28.03.2018 (15:55)5 komentarzy

Zygmunt Solorz i Cyfrowy Polsat inwestują w Premium Mobile

Do akcjonariatu Premium Mobile obok Zoltana Vargi dołączyli nowi inwestorzy. Dzięki zaangażowaniu Zygmunta Solorza oraz Grupy Cyfrowy Polsat, Premium Mobile będzie mogło kontynuować swoją strategię dynamicznego rozwoju.
Premium Mobile
Premium Mobile jest polskim operatorem telefonii komórkowej z segmentu MVNO, który obecnie świadczy usługi dla klientów indywidualnych, głównie w modelu kontraktowym. Spółka dynamicznie powiększa swoją bazę abonencką, przy zachowaniu niskiej bazy kosztowej oraz efektywnej struktury organizacyjnej.
- Premium Mobile z powodzeniem weszło na rynek mobilny. Dynamicznie buduje bazę klientów oraz od miesięcy zajmuje czołowe miejsca na rynku przenoszenia numerów. Operator jest klientem hurtowym Polkomtelu i wzajemna współpraca przynosi korzyści obydwu stronom - mówi Piotr Janik, wiceprezes zarządu Premium Mobile oraz spółki Aero 2 z Grupy Cyfrowy Polsat.

Dzięki współpracy z Polkomtelem, Premium Mobile ma zapewnioną możliwość świadczenia usług swoim klientom na infrastrukturze sieci Plus, a Grupa Cyfrowy Polsat ma zabezpieczone przychody hurtowe ze współpracy z Premium Mobile.

Grupa Cyfrowego Polsatu obecnie jest mniejszościowym udziałowcem Premium Mobile. Kontrolę posiada inna firma związana z Zygmuntem Solorzem, ale nie wchodząca w skład grupy Cyfrowy Polsat.

- To nowy rozdział w rozwoju marki Premium Mobile. Wsparcie kapitałowe to impuls do jeszcze bardziej dynamicznego wzrostu przy zachowaniu wyjątkowości naszego modelu biznesowego. Cieszymy się, że Premium Mobile w tak krótkim czasie odniosło tak duży sukces - dodaje Dariusz Chlastawa, Wiceprezes Zarządu Premium Mobile.

Premium Mobile to operator komórkowy z jasnym przesłaniem: "różnica jest w cenie". Proponuje oferty prowadzenia rozmów telefonicznych i wysyłania wiadomości tekstowych bez limitu na terenie Polski, z dużą ilością szybkiego internetu, w jakości takiej samej, jak najwięksi operatorzy, ale w cenie znacząco niższej. Premium Mobile działa na infrastrukturze sieci Plus.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Bez przesady "najlepszej sieci w Polsce". Niestety jako były abonent Plusa po 18 latach przeniosłem się do Orange. Nie było to spowodowane złą ofertą ale coraz gorzej działającą siecią. Coraz więcej dziur w zasięgu i zwalniający internet spowodował że niestety musiałem zrezygnować z Plusa. Niestety w Plusie (pomimo że wiedzą) nic z tym nie robią. Pisałem prosiłem i nic z tego. Szkoda :(
 15  
PLUS/CP pogrążają się olewaniem abonentów i coraz bardziej mulącą siecią,wszyscy moi znajomi a jest ich sporo już zrezygnowała i następni przenoszą numery....niedługo upadną,brak mózgu i tyle w temacie............
 3  
Szybciej upadniesz ty na łepetynę.Ile ty masz lat, że takie głupoty wypisujesz?
 6  
czym ten facet inwestuje, mając więcej długu niż majątku , to mnie daje do myślenia .....
 2  
Plus jest drogi.
 3