Łukasz Szewczyk13.04.2018 (10:14)6 komentarzy

Samsung obniża cenę Galaxy S7. Ruszyła specjalna promocja

W ramach specjalnej promocji, smartfon Galaxy S7 będzie dostępny w cenie 1,6 tys. zł. Z oferty skorzystać można za pośrednictwem autoryzowanych partnerów Samsung,
Galaxy S7
Galaxy S7 to smukły i precyzyjnie wykonany smartfon, wyposażony w wydajne podzespoły. Jak przystało na przedstawiciela flagowej linii smartfonów marki Samsung, urządzenie wyróżnia się wysokiej jakości aparatem oraz wyświetlaczem Quad HD Super AMOLED. Matryca 12MP z technologią Dual Pixel, jasny obiektyw (F1.7) i szybki autofokus zapewniają doskonałe ujęcia w każdych warunkach. Na komfort użytkowania Galaxy S7 wpływa także wodo- i pyłoszczelność smartfonu (IP68) oraz możliwość bezprzewodowego ładowania.
Promocyjna trwa od 13.04 do 29.04 i obejmuje autoryzowanych partnerów handlowych firmy Samsung.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Jakby był w wersji Dual Sim to biorę w ciemno:)
 1  
Kupić teraz żeby się w styczniu dowiedzieć że Samsung przestaje wspierać ten model bo...stary :-)
 8  
tak jest - lepiej kupić np. Xiaomi lub OnePlus (Made in China)
samsung to kicha jeśli chodzi o TV i telefony.
 1  
Ten model jest świetny. Wydaje mi się że cena jest ok, zwłaszcza że kupujemy w autoryzowanym sklepie co daje pewność że jest to produkt oryginalny i nie "odnowiony" jak często bywa w niektórych sklepach internetowych. Ja kupiłem s7 ponad pół roku temu za 2 tys. i naprawdę jestem z niego zadowolony. Wszystko ma czego możemy wymagać od flagowców. Proporcje ekranu to kwestia gustu ale super amulet to jest coś, żaden "chińczyk" nie dorówna. Aparat też jest super więc polecam.
 3  
"Promocyjna trwa od 13.04 do 29.04 "
Szewczyk znów pisze czysto po polsku
 3  
PiS to jest wielka, potężna partia i jestem pod wrażeniem jej potęgi. Jestem dumny z siebie, że wielbię tę partię i potrafię docenić to dobro, które ta partia codziennie czyni dla prawdziwych Polaków-patriotów wierzących w Boga i moc Kościoła. Ta partia jest niezłomna, nikt jej nie podskoczy! Tacy podszywacze lewaccy, którzy się tu pojawiają są bezradni i strasznie was boli ta bezradność!!!!!

Buuuuuuuuuuuuuhahahahahaha!
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach publicznych 14.04.2018 (20:06:29)
 3