Łukasz Szewczyk18.04.2018 (13:42)11 komentarzy

Tańszy "no limit" w Lajt Mobile

Wirtualny operator komórkowy Lajt Mobile wprowadza na rynek nową, limitowaną ofertę "no limits"
Nowa oferta lajt mobile
Lajt Mobile obniża do 19,99 zł/ miesięcznie cenę planu taryfowego z nielimitowanymi połączeniami na numery komórkowe, SMS-ami i pakietem 10 GB LTE z lejkiem (po wykorzystaniu transferu prędkość zwalnia i nie są naliczane dodatkowe opłaty).
Liczba zamówień w ramach promocji jest limitowana. Wszystko to dostępne jest w umowie bezterminowej, w przypadku zdecydowania się na umowę terminową dodatkowo pierwsze 3 miesiące abonament wyniesie 0 zł

Dodatkowo w zeszłym tygodniu operator uruchomił nową wersję Panelu Klienta dla osób korzystających z ofert abonamentowych oraz na kartę. W panelu można m.in. sprawdzać wykorzystanie internetu na bieżąco, pobierać faktury, weryfikować płatności i saldo, przeglądać billingi połączeń, doładować konto i sprawdzić historię zasileń, skontaktować się bezpośrednio z Konsultantami poprzez dedykowany formularz.

Komentarze (1 - 10 z 11)

A w plusie na karte za 29zł 6GB neta.
 4  
bo plus to dno się zrobiło,nie dbają o klientów i net muł do sześcianu...każdy ucieka od nich....
 7  
Troche klamia. Pisza, ze wszystko bez limitu, ale nie ma darmowych rozmow na numery stacjonarne ani MMSow. Także, jak dla mnie, sciema. w a2 mobile za 19,9 jest rzeczywiście wszystko bez limitu - SMSy, MMSy, rozmowy na komórki i stacjonarne i Internet. Bez zadnej umowy. I to jest Wszystko bez limitu.
 2  
Troche klamia. Pisza, ze wszystko bez limitu, ale nie ma darmowych rozmow na numery stacjonarne ani MMSow. Także, jak dla mnie, sciema. w a2 mobile za 19,9 jest rzeczywiście wszystko bez limitu - SMSy, MMSy, rozmowy na komórki i stacjonarne i Internet. Bez zadnej umowy. I to jest Wszystko bez limitu.
Dokładnie.
Mam to !
 0  
Sporo "bezinteresownych" wpisów o a2 mobile widzę na wszelkich portalach. Dajcie żyć. "w a2 mobile za 19,9 jest rzeczywiście wszystko bez limitu... i Internet". A tu zonk o którym nikt nie wspomina: Stosujemy ograniczenia prędkości.10-15 GB - prędkość max. 1 Mb/s powyżej 15 GB - prędkość max. 1Mb–512 kb/s? Po co komu taki net. Też mi no limit. Zasięg i prędkość Plusa? Dziękuję, postoje. U konkurencji dopłacasz 5zł i masz no limit + max 50gb BEZ ŻADNYCH LIMITÓW! A niewykorzystany pakiet przechodzi na kolejny miesiąc.
 6  
Paweł Broda, dla takich jak ty może kiedyś wszystko zrobią za darmo.
Oferta jest w dobrej cenie. Nie wiem kto jeszcze wysyła mmsy? A nawet jak wysyła to nie 100 miesięcznie ...
Polaczkom nie dogodzisz. A jak wyjedzie na zachód to wielce obrażony że trzeba 5 euro zapłacić za 1 GB. Jak by niemiec albo anglik usłyszeli o no limicie za 5 euro to bym skakali ze szczęścia. A tu nikomu nie dogodzisz
 4  
Informują że wszystko bez limitu tym samym wprowadzają klienta w błąd bo rozmowy na stacjonarne nie są bez limitu. Sprawa dla odpowiedniego urzędu.
 5  
Orange ma ofertę the best !!! 25 zł i wszystko no limit do tego 15GB dla osób poniżej 3 lat stażu a dla tych powyżej 20GB , net nie przepada jeśli nie wykorzystasz . Te pseudo sieci mogą się schować ponieważ Orange ma świetny zasięg i swoje stacje a te inne sieci mają najczęściej od Plusa
 1  
W Virgin Mobile też mam lepszy plan - wszystko bez limitu i 15GB Internetu. I też nie mam problemu ani z zasięgiem, ani z szybkością Internetu.
 1  
Tylko że dla Niemca 5euro to dla Polaka jak 5zł, więc u nas 20zł = 20euro u Niemca. Niemiec nie będzie już tak szczęśliwy jak piszesz
 1