Łukasz Szewczyk17.05.2018 (16:55)9 komentarzy

Światłowód z nielimitowanym Internetem LTE w nowym pakiecie Netii

Netia poszerzyła ofertę o pakiet szybkiego, przewodowego dostępu do Internetu (nawet do 900 Mb/s) oraz nielimitowanego Internetu mobilnego LTE w promocyjnej cenie.
Światłowód z nielimitowanym Internetem LTE w nowym pakiecie Netii
Netia systematycznie zwiększa zasięg sieci w technologii światłowodowej, która pozwala na pobieranie danych z prędkością nawet 900 Mb/s. W ramach aktualnej oferty promocyjnej operator oferuje dostęp do Internetu na sieci własnej, również w technologiach światłowodowych, w cenie od 49,90 zł miesięcznie, dodając do usługi stacjonarnej nielimitowany Internet mobilny LTE w zasięgu sieci firmy P4 (paczka danych 10 GB a po jej wykorzystaniu ograniczenie prędkości do 1 Mb/s, bez ograniczeń transferu).
Niezależnie od technologii świadczenia usługi stacjonarnego dostępu do Internetu, Netia dostarcza użytkownikom router WiFi. Do usługi nielimitowanego mobilnego Internetu LTE Netia udostępnia klientom modem USB, natomiast za dodatkową opłatą w wysokości 10 zł miesięcznie można otrzymać zestaw z routerem z WiFi. Dzięki niemu można korzystać z Internetu przez WiFi poza domem

Dodatkowo w technologii światłowodowej (FTTH - PON) przez trzy pierwsze miesiące abonenci mogą korzystać z pełnej prędkości - 900 Mb/s - płacąc jak za łącze o prędkości 100 Mb/s (pierwszy miesiąc za 1 zł, potem 49,90 zł miesięcznie). W przypadku braku chęci pozostania przy wyższej prędkości (za dodatkową opłatą), od czwartego miesiąca prędkość łącza wróci do standardowego poziomu 100 Mb/s.

Nadal dostępna jest też gama ofert promocyjnych Internet z TV w niezmiennej cenie 49,90 zł miesięcznie. Niemniej jednak, nawet nie kupując w Netii usług tradycyjnej TV, abonenci otrzymują dostęp do usługi HBO GO za 1 zł przez miesiąc na próbę. Z tej usługi można zrezygnować po pierwszym próbnym miesiącu. W przypadku kontynuacji usługa kosztuje jedynie 25 zł miesięcznie.

Komentarze (1 - 9 z 9)

Szkoda, że Netia nie podaje nigdzie zasięgu swojej sieci światłowodowej - tak, jak Orange.
 8  
Szkoda że Netia nie oferuje Mundialu w 4K tak jak Orange .
 4  
Szkoda że Netia to nie Orange
 5  
Jak "krok" to wszystko już na dobre przejmie to na pewno zobaczycie 900mb/z mhm, mhm...ale będzie za to LM w Super HD:)
 4  
Hyba w super SD
 3  
Taa a u mnie max 50 mb/s
 0  
dobrze że Orange to nie Netia
 3  
A teraz jak przejmie Netię Cyfrowy Polsat to tylko płakać zostanie abonentom Netii chyba tylko w super SD ...
 4  
Ludzie jak taki operator jak NETIA jest w dalekiej wsi to szybka zmiana na konkretnego operatora i problem z głowy
 1