Łukasz Szewczyk06.06.2018 (12:18)16

UPC Polska inwestuje w internet. Jesienią przyspieszenie do 1Gb/s

W ciągu kolejnych 4 lat liczba przesyłanych miesięcznie danych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej wzrośnie ponaddwukrotnie do 210 GB. To będzie generować popyt na coraz szybszy i lepszy internet. Dlatego najwięksi operatorzy coraz więcej inwestują w budowę sieci światłowodowej. Dzięki temu UPC jeszcze w tym roku wprowadzi do oferty internet o prędkości 1 Gbps, czyli dwukrotnie szybszy niż dziś.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 16)

tv nadal kuleje....marazm nadal tutaj
 23  
A po wuj mi 1GB/s ?
Lepiej popracujcie na nowym oprogramowaniem do Horizona i dekoderem 4k.
 32  
A ci z UPC dalej swoje ... najpierw 300Mb, potem 500 Mb, teraz 1 Gb, potem będą pieprzyć o 2 i 5 Gb... Na co to komu? Chyba dla firmy hostingowej, bo nie dla Kowalskiego w domu na wsi.

Po drugie z waszym up-linkiem na poziomie 30 Mb, to taką ofertę mozecie sobie wsadzić. Jak wysłanie pliku 700-800 MB trwa godzinami...

Po trzecie: czy do was dociera opinia o waszej dziadowskiej ofercie telewizyjnej? Ile lat mamy czekać na podstawowe programy w pakiecie TV? Czy jesteście głusi, czy udajecie głupków ?
 32  
UPC uznaje chyba usługę TV cyfrowej jako niszowy dodatek do internetu i całkowicie o niej zapomina. Brak nowości programowych i sprawnego dekodera 4K. I to jest wyzwanie ważniejsze niż 1 Gb/s. Niestety ale nie dla UPC...
 27  
Może by tak zaczęli przyspieszać w ofercie programowej. Bo ta na chwilę obecną jest taka sobie. Tak samo aby korzystać z aplikacji Horizon Go i moc oglądać programy tv, trzeba mieć od nich internet. Jak i poza domem również.
 20  
RZYGAC SIE CHCE JUZ TYM INTERNETEM,,,,GDZIE DO K,U,R,W,Y NEDZY,,,,,,,,,,POLSAT DOKU HD,,AMC HD,,H2 HD,,
 18  
Światło ok ale nie 900/100 tylko 900/500 wtedy to ma sens. Ludzie wysyłają @, zdjecia, filmy w 4k w chmurę itp. Dane te ważą 50 czy 100 Mbit to żadna prędkość uplinku. Powinno być 2:1 wtedy to ma sens.
 14  
RZYGAC SIE CHCE JUZ TYM INTERNETEM,,,,GDZIE DO K,U,R,W,Y NEDZY,,,,,,,,,,POLSAT DOKU HD,,AMC HD,,H2 HD,,
Jeszcze długo Panie W,K,U,R,W,I,O,N,Y nie będzie tych kanałów w UPC
 6  
jaka prędkosc wysyłaniu będzie przy 10 giga?
 4  
jak nie zejda z czestotliwosci 802 to lte zje upc i z 1Gb predkosci beda nici instalacja musi byc wrecz idealna zero wciekow
 1