Łukasz Szewczyk13.06.2018 (14:14)9 komentarzy

TVP Sport HD dla wszystkich abonentów Netii

Sieć Netia udostępniła dla wszystkich swoich abonentów usługi telewizyjnej kanał TVP Sport. Dodatkowo Netia Playerach kibice znajdą też specjalną, mundialową zakładkę - Strefa Kibica.
TVP, która posiada wyłączność na transmisje z Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018 w Rosji, parę dni temu udostępniała kanał TVP Sport w standardowej rozdzielczości SD na swoim multipleksie cyfrowej telewizji naziemnej. W odpowiedzi na ten ruch Netia udostępnia wprowadza zmiany w swojej ofercie telewizyjnej udostępniając wszystkim abonentom TVP Sport HD. Kanał ten (do tej pory wchodził w skład pakietu Sport i Emocje) wchodzi od jutra do podstawowej oferty TV Netii (w unikatowej w Polsce ofercie Elastycznej jest to pakiet Na Start), bez żadnych dodatkowych opłat.
Dodatkowo podczas mistrzostw wszyscy użytkownicy Netia Playerów będą mieli dostęp do tematycznej Strefy Kibica, która znajdzie się w specjalnej zakładce w menu głównym Netia Playera. Będzie tam można zobaczyć codziennie aktualizowane informacje o zbliżających się meczach (drużyny, stadiony, godzina rozpoczęcia i kanał), uzyskać dostęp do wybranych materiałów VOD dotyczących mundialu, wyprodukowane przez różnych nadawców, których kanały znajdują się w ofercie TV Netii (między innymi programy z cyklu "History of Football" z kanału HISTORY HD).

Komentarze (1 - 9 z 9)

A gdzie są kanały 4K w Netii na Mundial no gdzie pytam inni mogą a Netia nie .Jakie promocje na Mundial dla kibiców piłki nożnej i abonentów Netii .
 5  
Wszyscy już wiemy, że TVP udostępniła TVPsport bez opłat. Kiedy Cyfrowy Polsat zamierza dołączyć ten kanał do wszystkich abonamentów?
 2  
W Netii 4K nie będzie bo STV a nie IPTV na światłowodzie i tyle poprostu brak możliwości Netii dodatkowo jest problem z jakością obrazu HD .
 3  
Cyfrowy Polsat i Netia pasują do siebie obydwoje zasypiają wprowadzenie nowych technologii jak 4K na Mundial a są tacy jak NC+ i Orange którzy wprowadzają 4K poprostu liderzy rynku TV .
 3  
Jak dla mnie nie jakość w Netii jest problemem, a opóźnienie z jakim dociera sygnał do widza. Ponad 40 sekund vs tv naziemna to lekka przesada. Na laptopie szybciej obraz mamy ok. 25 sekund np. na sport.tvp.pl leci niż przez dekoder Netii.
 2  
Oglądanie meczów piłki nożnej na żywo w Netii to masakra z 40 sekundowym poślizgiem to retransmisja nie do przyjęcia .
 3  
Oprócz opóźnienia i marnej jakości obrazu w NETII szwankuje dźwięk przy przełączaniu kanałów raz jest raz nie i różne zmiany ustawień nie pomagają oprócz zmiany na język angielski a powinno być na polskim to normalne coś takiego to tylko w Netii
 3  
Goofik and end to fakt audio w Netii przy przełączaniu kanałów telewizyjnych pojawia się po około 3-4 sekund na dekoderze ( N 7800 )po obrazie i tylko ustawienie na audio( angielski ) działa razem z obrazem a przy ustawieniu na polski nie i tam gdzie nie ma innej ścieżki dźwiękowej jest razem z obrazem to jakaś fuszera Netii do poprawy bo jeszcze z czym takim się nie spotkałam a miałam że cztery dekodery satelitarne i nic takiego nie było .
 3  
Ja też tak mam w dekoderze Neti 1.5 z dźwiękiem obraz jest szybko a dźwięk po paru sekundach mam zalecane ustawienia i zauważyłem że jak jest tylko jeden język audio na danym kanale to dźwięk jest zaraz z obrazem przy przełączaniu a jak jest audio język polski i angielski na danym kanale to jest dźwięk po paru sekundach po obrazie i jak jest w menu ustawiony podstawowy język angielski to dżwięk i obraz są razem zaraz ale wtedy na filmach jest wszystko po angielsku bez lektora a jak zrobię w menu podstawowy język polski to znowu obraz jest zaraz a dźwięk po paru sekundach to jest dziwne zachowanie przy przełączaniu kanałów w dekoderze Netii .
 3