Łukasz Szewczyk18.06.2018 (15:25)4 komentarze

Darmowe gigabajty za gole w T-Mobile na kartę

Trwa mundial z udziałem reprezentacji Polski. Z tej okazji T-Mobile Polska powraca do promocji "Gigabajty za gole".
Darmowe gigabajty za gole w T-Mobile na kartę
W ramach oferty, po każdym strzelonym przez biało-czerwoną reprezentację golu klienci T‑Mobile na kartę otrzymają bezpłatnie dodatkowe gigabajty. Ile bramek, tyle dodatkowych GigaBajtów wpadnie na konta użytkowników, czyli 1 GB za każdy gol strzelony przez reprezentację Polski. Bezpłatne paczki będą ważne przez 7 dni i będą się rozliczać przed innymi aktywnymi pakietami danych.
Z oferty można skorzystać już od dziś wysyłając bezpłatny SMS o treści GOL lub BRAMKA pod numer 80402. Oferta dostępna jest dla wszystkich użytkowników T‑Mobile na kartę i Internet na kartę.

Komentarze (1 - 4 z 4)

To niech strzelają jak najwięcej, chociaż i z jednej bramy będę się cieszył w tym wypadku!
 2  
Figę z makiem dostana do dziś czekam na potwierdzenie ze włączyli 10 GB jak wysłałem SMS-a n 80163. Tylko przysłali dziękujemy ze jesteś z nami i do tej pory d.z.
 1  
@ToYan: wyślij maila do BOA i zgłoś ten fakt. Ja też wysłałem smsa, otrzymałem odp ze o aktywacji pakietu dostanę info w ciągu 7 do i cisza. Po tygodniu napisałem maila, poprosiłem o przesłanie regulaminu promocji i wczoraj zadzwonił konsultant, przeprosił za problem techniczny i włączył mi 40 GB słownie CZTERDZIEŚCI GIGA na kolejny cykl rozliczeniowy.
 1  
Za bramkę Thiago Cionka też?
 6