Łukasz Szewczyk22.06.2018 (16:13)1 komentarz

Rusza szósta edycja akcji T‑Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami. Jak dołączyć?

Od niedzieli 24 czerwca 2018 roku Polacy ponownie rozpoczną wspólne zbieranie kilometrów, które zamienione przez T‑Mobile Polska na pieniądze trafią do podopiecznych fundacji TVN "Nie jesteś sam". Rusza gra o kolejny 1 mln zł który przeznaczony zostanie na rehabilitację niepełnosprawnych ruchowo dzieci.
Rusza szósta edycja akcji T‑Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami. Jak dołączyć?
Startuje szósta edycja ogólnopolskiej akcji T‑Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami. W tym roku towarzyszy jej hasło "Każdy kilometr ma znaczenie". O tym ile treści kryje się w tych czterech słowach najlepiej wiedzą niepełnosprawne dzieci i ich opiekunowie, dla których wielokrotnie miarą sukcesu jest nie kilometr, a samodzielnie wykonany krok. W wielu przypadkach ten pierwszy krok poprzedza rehabilitacja, liczona w tygodniach, miesiącach a nawet latach. I to dla tych właśnie potrzebujących dzieci nadzieję niosą wszystkie osoby, które włączają się w akcję T‑Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami.
Zasady udziału w akcji są niezmienne. W akcji T‑Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami uczestniczyć w niej może każdy, kto ceni ruch na świeżym powietrzu, jest posiadaczem smartfona i ma aktywną aplikację Endomondo (dostępna na urządzenia z systemami Android oraz iOS), w której dołączy do rywalizacji Pomoc Mierzona Kilometrami. Warunkiem niezbędnym jest pozytywna energia i chęć pomagania innym.

Akcja podzielona będzie na 7 etapów. W każdym z nich przed uczestnikami postawione zostanie "kilometrowe zadanie". Wyniki poszczególnych etapów zostaną zsumowane
i zamienione na pieniądze. Ostateczny wynik akcji będzie zatem sumą kilometrów pokonanych przez wszystkich uczestników, niezależenie od rodzaju aktywności fizycznej.
A ponieważ wachlarz klasyfikowanych dyscyplin jest niezwykle szeroki, pomagać może każdy. W szóstej edycji, po raz pierwszy, będzie to możliwe również podczas pływania (open water), które obok biegów, canicrossu (bieganie z psem), jazdy na hulajnodze, rowerze, rolkach i deskorolce, jeździe na wózku, kolarstwa, nordic-walking i chodzenia, pojawiło się wśród klasyfikowanych dyscyplin.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Firma odpowiedzialna społecznie zawsze bierze pod uwage takie akcje. Cel jest super, aż miło się czyta takie newsy.
 0