Łukasz Szewczyk04.07.2018 (13:51)1 komentarz

Aplikacja Wiadomości Microsoft dostępna dla Androida oraz iOS w Polsce

Microsoft wprowadził w ramach swojej platformy Microsoft News, obejmującej szereg źródeł informacji, nową aplikację na smartfony z systemami iOS i Android pod nazwą Microsoft News. Polska wersja aplikacji - Microsoft Wiadomości zawiera treści pochodzące od blisko 50 czołowych marek mediowych z naszego rynku.
Microsoft News
Microsoft News to globalna platforma oferująca użytkownikom dostęp do treści ze znanych i cenionych marek prasowych, radiowych, telewizyjnych i internetowych za pośrednictwem rozmaitych serwisów i aplikacji. Obejmuje ona m.in. serwis MSN.com, widok startowy w przeglądarce Microsoft Edge i aplikacje mobilne, od teraz dostępne już także w nowej wersji dla iOS i Androida. Miesięcznie MSN.com odwiedza już prawie 500 mln użytkowników na świecie. Równocześnie dzięki współpracy z Microsoftem partnerzy mediowi pozyskali wielu nowych użytkowników, a także otrzymali - od momentu startu platformy w październiku 2014 roku - łącznie 600 mln dolarów.
Serwis MSN, część Microsoft News, rozwija się w Polsce niezwykle dynamicznie - miesięcznie korzysta z niej ponad pięć milionów użytkowników. Tylko w maju br. wygenerował w naszym kraju 374 miliony odsłon.

- Dzięki nowoczesnym aplikacjom dla iOS i Androida będziemy mogli dotrzeć do jeszcze większej grupy odbiorców. Chcemy oferować dostęp do najlepszych treści zarówno w środowisku Windows 10, jak i na innych platformach - deklaruje Michał Adamczyk, odpowiadający za Microsoft News w Polsce.

Microsoft News to unikatowe rozwiązanie na rynku łączące nowatorskie technologie Microsoft z najlepszymi treściami od czołowych partnerów mediowych. Grono partnerów systematycznie rośnie - w ostatnim czasie dołączyły do niego Grupa Eurozet (z markami Radio ZET i Chillizet) oraz Marquard Media Polska (m.in. marki Cosmopolitan, Esquire, Harpers Bazaar, Joy, Kozaczek i Zeberka). W ramach Microsoft News można znaleźć bieżące wiadomości, treści z kategorii rozrywka, biznes, sport, styl życia, a także nauka i technika oraz motoryzacja.

Aplikacja Wiadomości Microsoft dostępna jest w Google Play (dla Androida) oraz w AppStore (dla iOS)

Komentarze (1 - 1 z 1)

Ale wywalcie newsweek gazete.pl i inne niemieckie szmatlawce to bedzie lepiej.
 0