Łukasz Szewczyk09.07.2018 (13:01)2 komentarze

Bilety do Tatrzańskiego Parku Narodowego w komórce

Tatrzański Park Narodowy uruchomił sprzedaż biletów za pośrednictwem mPay - systemu płatności przy użyciu telefonów komórkowych. Turyści korzystający z aplikacji mobilnej mogą rozpocząć zwiedzanie parku znacznie szybciej, bez konieczności stania w kolejkach do kas.
Bilety do TPN w aplikacji mPay
Tatrzański Park Narodowy to jedna z największych polskich atrakcji przyrodniczych, każdego roku odwiedzana przez ponad 3,5 mln osób. W szczycie sezonu turyści muszą być uzbrojeni w dużą dozę cierpliwości, ponieważ oczekiwanie w kolejkach do kas biletowych może zająć nawet kilkanaście minut. Korzystanie z zainstalowanej w telefonie aplikacji mPay to prosty sposób, aby tego uniknąć.
Dokonanie zakupu w mPay trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund. Po uruchomieniu aplikacji w telefonie należy dotknąć kafelka "Tatrzański Park Narodowy" i wybrać jeden z dostępnych biletów. W kolejnych krokach wystarczy określić liczbę kupowanych wejściówek i potwierdzić płatność. Jej źródłem może być podłączona do mPay karta płatnicza lub zasilona środkami pieniężnymi elektroniczna portmonetka.

W mPay dostępne są bilety jednorazowe, 7-dniowe oraz dla grup liczących maksymalnie 10 osób. Standardowo są one ważne od momentu nabycia, ale turyści mają też możliwość dokonania zakupu biletów z jednodniowym wyprzedzeniem, np. w miejscu zakwaterowania. Pozwala to na lepsze zaplanowanie zwiedzania parku, na terenie którego nie zawsze jest dostępny Internet. Połączenie z siecią nie jest natomiast potrzebne do wyświetlania biletów, które w momencie zakupu zostają automatycznie zapisane w zakładce "Kontrola biletów".

Dodatkowym udogodnieniem dla turystów jest możliwość używania mPay do kupowania biletów na autobusy komunikacji miejskiej w Zakopanem. Usługa działa od początku roku i obejmuje bilety jednorazowe, 7-dniowe oraz miesięczne.

Aplikację mPay można pobrać za darmo w Google Play (dla systemu Android) i App Store (dla systemu iOS), jak również po wpisaniu w przeglądarce internetowej telefonu adresu app.mpay.pl.

Komentarze (1 - 2 z 2)

W skycash od pół roku do kupienia :)
 1  
Kilkanaście minut oczekiwania... jedna z największych polskich atrakcji przyrodniczych... LOL. Polecam odwiedzenie Pienin - Krościenko nad Dunajcem, Szczawnica, Sromowce a tym samym spływ Dunajcem. Jeśli kupicie bilety i popłyniecie Przełomem Dunajca w mniej niż 1,5-2h to będziecie szczęściarzami.
 1