Łukasz Szewczyk01.08.2018 (16:21)2 komentarze

Nowe kanały TV w podstawowej ofercie Play Now

Komórkowa siec Play poszerza telewizyjną ofertę Play Now o nowe kanały w pakiecie podstawowym. To jednak nie koniec zmian
Play Now
Do pakietu Podstawowego telewizyjnej oferty Play Now, z którego bez dodatkowych opłat korzystają abonenci, od 1 sierpnia 2018 roku dołączyły nowe kanały - MTV Polska HD oraz Comedy Central Polska HD. Teraz klienci korzystający z "fioletowej telewizji" mogą bezpłatnie oglądać 23 kanały TV na żywo, z dowolnego miejsca w Polsce, oraz na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego (państwa UE, Islandia, Norwegia i Liechtenstein).
W sierpniu na antenie MTV Polska HD pojawią się premierowe odcinki takich programów, jak m.in. "Ekipa z New Jersey: Rodzinne wakacje", "Dziara za dziarę" i "Słowo klucz", a także transmisja z rozdania MTV Video Music Awards 2018.

Z kolei w ramówce Comedy Central Polska HD jak zwykle nie zabraknie najlepszych komediowych serialowych hitów- "Przyjaciół", "Teorii wielkiego podrywu" i "Dwóch i pół". A już jesienią premierę będzie miała nowa seria pełnego humoru programu "Drunk History - pół litra historii" z udziałem polskich gwiazd showbiznesu, w tym Katarzyny Warnke i Tomasza Karolaka.

zmianą jest scalenie pakietów Extra i Fun. Od tej pory zawarte w nich kanały będą dostępne w pakiecie Extra, razem 26 kanałów w jednej cenie 20 zł miesięcznie. Klienci korzystający z pakietu Fun będą mogli dalej z niego korzystać na niezmienionych warunkach, nie będzie można go jednak od tej pory aktywować.

Ostatnią ze zmian jest dodanie do pakietu Extra kanału Comedy Central Family HD, który stworzony został z myślą o wielbicielach rodzinnej rozrywki, prezentujący serialowe nowości oraz komediowe seriale wszech czasów. W ramówce kanału można znaleźć takie produkcje, jak "Seks w wielkim mieście", "Frasier", "On, ona i dzieciaki", a także kultowe animacje, m.in. "Miasteczko South Park" oraz "Rick i Morty".

Po wakacjach operator planuje poszerzać swoją ofertę, o czym będzie informował na bieżąco.

Komentarze (1 - 2 z 2)

co z tego,płace za to a na telefonie(s7) nie mogę oglądać bo nie dział i nie potrafią naprawić,DNOOOOOOOOOO!a wszystkie inne podobne aplikacje działają.....
 3  
a jak będę chciał korzystać w usa?
 2