Łukasz Szewczyk10.08.2018 (10:44)10 komentarzy

Netia: Światłowód w domach jednorodzinnych. Nowa oferta także z rabatem SmartDom

Netia wprowadza nową ofertę światłowodowego dostępu do internetu do 900 Mb/s i pakietów z TV dla mieszkańców domów jednorodzinnych. Nowe oferty są dostępne również z rabatem smartDOM dla klientów Grupy Cyfrowy Polsat, której Netia jest częścią.
Netia: Światłowód w domach jednorodzinnych. Nowa oferta także z rabatem SmartDom
Mieszkańcy domów jednorodzinnych będący w zasięgu sieci Grupy Netia modernizowanej do standardu światłowodowego mogę skorzystać z najszybszego internetu światłowodowego (do 900 Mb/s), płacąc obniżoną, zryczałtowaną opłatę instalacyjną w wysokości 200 zł.
Abonament za pierwszy miesiąc korzystania z usług - niezależnie od wybranego wariantu - wynosi 0 zł. Następnie dostęp do internetu w wariancie do 150 Mb/s kosztuje 70 zł miesięcznie (cena z rabatem za e-fakturę i zgody marketingowe), natomiast pakiet z TV dostępne są już za 100 zł miesięcznie. Internet światłowodowy w wariancie do 300 Mb/s kosztuje 90 zł, zaś w opcji do 900 Mb/s 110 zł.

Dodatkowo abonenci mają możliwość dokupienia całej palety usług dodatkowych, w tym m.in.: Giganagrywarka, Multiroom, czy HBO GO.

- Zależy nam na zaadresowaniu potrzeb jak największej grupy klientów, a dając możliwość podłączenia światłowodu również mieszkańcom domków jednorodzinnych, realizujemy to wyzwanie. Mimo wyższych kosztów budowy sieci w zabudowie jednorodzinnej, różnicując ofertę oraz cenę, możemy zaspokoić potrzeby również tej grupy klienckiej - mówi Tomasz Dakowski, Dyrektor Generalny ds. Rynku B2C w Netii. - Nasza oferta dla domków jednorodzinnych jest tak przygotowana, aby nie obciążać klienta jednorazowo wysokimi kosztami instalacji i rozłożyć je w czasie w ramach opłaty abonamentowej za usługi - dodaje Dakowski.

Oferta dostępna jest też w ponad 180 salonach Cyfrowego Polsatu i Plusa w całej Polsce (najbliższy salon Grupy Cyfrowy Polsat, który prowadzi sprzedaż usług Netii można znaleźć m.in. na tej stronie) z rabatem smartDOM w wysokości 10 zł miesięcznie. Dzięki temu światłowodowy dostęp do internetu o prędkości do 150 Mb/s kosztuje użytkowników innych usług Grupy Cyfrowy Polsat zaledwie 60 zł miesięcznie.

Komentarze (1 - 10 z 10)

Mam internet światłowodowy od NETII i jestem zadowolony ale telewizja to jakieś nieporozumienie posiadam pakiety z kanałami sportowymi i oglądanie na nich meczów to dramat , boisko to jakieś kwadraciki z zadyszką w mydlanej jakości , dodatkowo makabryczny poślizg nadawanego sygnału telewizyjnego bo gdy u mojego sąsiada krzyczą gol to umnie za kilkadziesiąt sekund z tego samego meczu ile może być różnicy między NETIĄ a telewizją naziemną w przekazie sygnału telewizyjnego . To wygląda jakby to była retransmisja albo puszczone z opóźnieniem z DVD . Dodatkowo przy przełączaniu kanałów telewizyjnych nie zawsze jest głos razem z obrazem czasem po 2-3 sekundach . A pilot od dekodera głośny jak się przyciska przyciski jak w modelach z lat 90- tych . Krótko internet na 5 a telewizja na słabe 3 w NETII .
 11  
W internecie opóźnienia są spore.
 4  
Smard dom CP/PLUS wygląda tak w Plusie dostajesz abonament 90 zł po rabacie 50% płacisz 45 inne sieci za 45zł bez łaski dadzą abonament taki sam jak Plus a jak zrezygnuje się z umowy pierwszego produktu to abonament wynosi 90 zł.
 2  
To jak chce nam Polsat udostępnić nowe kanały premium w Netii za dodatkową kasę przy takim dziadostwie
 8  
Tak jedyny mankament obecnie korzystania z usług firmy Netia to problem z występowaniem pikselozy na ekranie telewizji zaś łącza co ważne do podkreślenia 'światłowodowe' bo zaraz znajdą się tacy co zaczną narzekać mając przedpotopowe VDSL y i miedziaki i zaczną je łączyć ze światłowodem mają jedne z najlepszych w Polsce.
 5  
Netia i internet światłowodowy idzie w dobrym kierunku a telewizję trzeba zmienić i poprawić to wtedy będzie Netia OK ! A za dobrą jakością pójdzie też zainteresowanie nowych klientów i dobra opinia .
 3  
To, że Netia coś oferuje - nic nie znaczy, to, że Netia podpisze umowę - nic nie znaczy. We Wrocławiu podpisałem umowę z Netia na internet światłowodowy 5 maja 2018 - ponad 3 miesiące temu. Do tej pory nic. Przez pierwsze 10 tygodni konsultanci odpisywali, obiecywali i dalej zero kontaktu. Teraz nawet nie reagują - no nie całkiem. Łącze miedziane Netii mam dorowadzone do domu, ale ze względu na konieczność wykonania 1 mb przekopu mojego ogrodu koszt instalacji będzie wyższy niż standardowe 200 zł o ... 360 zł. Zgodziłem się. Wiele to nie zmieniło, bo od tego czasu minęły 2 tygodnie i dalej cisza.
 4  
I się stało Polsat w Netii oferuje kanały premium za najwyższą cenę 40 zł. i w najniższej jakości obrazu HD totalne dziadostwo
 6  
Ja miałem problemy z netem w Netii, napisałem do nich na fb i zadziałali praktycznie od ręki. To złośliwość rzeczy martwych, ale trzeba zgłaszać to ogarną problem.
 0  
Jak ktoś ma opcję to polecam się zdecydować jednak na internet symetryczny - https://www.inea.pl/oferta/dla-ciebie/internet Bardzo dobra oferta, w dobrej cenie a internet pędzi jak szalony
 0