Łukasz Szewczyk13.08.2018 (16:56)24 komentarze

Netia: Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów za 40 zł miesięcznie lub "w cenie" nowej oferty TV z internetem

Netia wprowadza nową ofertę promocyjnych pakietów z światłowodowym dostępem do internetu, aż do 900 Mb/s i usługami telewizyjnymi z dostępem na żywo do meczów Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA. Oferty są dostępne zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów.
Netia: Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów za 40 zł miesięcznie lub "w cenie" nowej oferty TV z internetem
W ofercie Netii dostępny jest nowy pakiet telewizyjny Polsat Sport Premium, w którym będzie można obejrzeć na żywo wszystkie mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA. Na dwóch nowych kanałach oraz czterech dodatkowych serwisach, dostępne będą wszystkie transmisje z meczów, powtórki oraz ekstra materiały, a to wszystko w jakości Super HD.
W nowej promocji Netii pakiet Polsat Sport Premium dostępny jest w cenie usługi telewizyjnej. Na przykład pakiet: Internet 150 Mb/s z Telewizją z 91 kanałami (46 HD) - w tym pakiet Polsat Sport Premium - dostępny jest do końca roku bez opłat abonamentowych, a po okresie bezpłatnym kosztuje 80 zł miesięcznie (z rabatem smartDOM 70 zł).

Mistrzowska oferta Netii (od 13 sierpnia 2018)
Mistrzowska oferta również dla obecnych klientów
Obecni klienci Netii, którzy nie posiadają jeszcze usługi TV, również mają możliwość jej zakupu w ofercie promocyjnej z pakietem Polsat Sport Premium z darmowym okresem do końca roku (po tym okresie cena uzależniona jest od wybranego wariantu usługi telewizyjnej).

Abonenci Telewizji Osobistej Netii mogą również dokupić sam pakiet Polsat Sport Premium za 40 zł lub przedłużyć umowę i przejść na jedną z nowych promocji, w których kanały z Ligą Mistrzów i Ligą Europy UEFA dostępne są w ramach abonamentu.

Netia przygotowała również ofertę dla klientów, którzy nie są fanami piłki nożnej, ale cenią dobrą rozrywkę. Sztandarowa oferta dla takich osób, to szybki, stacjonarny dostęp do internetu, również w technologiach światłowodowych, z usługą telewizyjną dla całej rodziny (89 zróżnicowanych tematycznie kanałów, w tym 44 w HD), do końca roku za 0 zł, a następnie w stałej, rewelacyjnie niskiej cenie 50 zł (z rabatem smartDOM 40 zł miesięcznie).

Komentarze (1 - 10 z 24)

Ich P.O.J.E.B.A.Ł.O!!!!!
 27  
Pogięło ich z tym 40 złotych w Netii dziękuję nie skorzystam zostaną z ręką w nocniku bo ludzie nie są jeleniami
 30  
Hahahaha.
To są jaja.
Dobrze, że nie jestem kibicem, nie dam się dymać z kasy, by podniecać się oglądaniem spoconych facetów latających jak małpki za piłką :D
 15  
Pierwsze wrażenia z użytkowania Netii: atrakcyjna cena, niezła jakość.
Po 3 latach bycia ich klientem: cena owszem atrakcyjna, ale jakość kiepska. Zarówno internetu, któremu daleko do deklarowanej przepustowości (technologia HFC), jak i telewizji, w której obraz jest po prostu słabej jakości. Gdy ostatnio podłączyłem ponownie antenę satelitarną - szok. Zwłaszcza w przypadku kanałów HD widać, że Netia zwyczajnie nie daje rady.
 26  
Dostali ofertę w od Polsatu 10 euro za sezon!!! Czyli ok 45zł a oni chcą 40zł miesięcznie masakra jakaś!! pogielo do potęgi!! Teraz czas do namysłu mają upc, i być może MMP I Vectra.
 9  
Jak bardzo trzeba być ograniczonym, żeby zamiast samemu uprawiać sport oglądać w telewizji jak robią to inni? Ja rozumiem, że młode kaleki, które zamiast się ruszać i pracować, całymi dniami oglądają telewizor i wstydzą się swoich wychudzonych oraz wątłych ciałek, tudzież opasłych brzuchów no ale żeby zastępować życie tak badziewną telewizją? Kanały sportowe to jest szrot jakich mało!!!!!!!!!!!!!!
 23  
I gdzie Ci dobrze poinformowani,,znafcy",którzy tonowali mnie;gdy pisałem;że w Netii będzie drogo?! To nie,pierd****ni naiwniacy,myślący;że szczerbaty da coś za pół darmo;Teraz milczą!!! Pojawił się zdrowy rozsądek! A teraz do rzeczy! Jako ich abonent,powiem jedno! Cena z kosmosu i lecę podpisywać z Wami nową umowę,aby dostać chamlions league za darmo! Place Wam 45zl za C+,zostawiam miesięcznie co tydzień 150zl,a Wy raczycie chcieć 40zl za paczkę kanałów polszmatu,który Was wykupił! Już rozumiem dlaczego tak długo czekaliscie z ogłoszeniem tych cen! Nie wiem kto je ustala,ale gratuluję poczucia humoru! Ode mnie,nie dostaniecie już ani grosza!!!
 24  
Ta cena to kpina Netii z abonentów
 19  
No fakt kibel cena, sorry Panowie za firmę bo wstyd
 20  
Czekam na łącze światłowodowe 900Mb/s od bardzo dawna w jednej ze swoich lokalizacji we Wrocławiu od ponad 10 lat i na razie jest dostępna opcja 100Mb/s dlatego korzystam z Orange.
Jakby za 200złotych miesięcznie dali mi 900Mb/s lub nawet 2Gb/s to z miłą chęcią płacił bym tyle a tak wilk głodny i owca nie ma co jeść.
 14