Łukasz Szewczyk04.10.2018 (10:51)12

Jaką prędkość Internetu wybieramy? Cena czynnikiem decydującym

Operatorzy prześcigają się w tym, kto udostępni szybsze łącze, lecz dla nas głównym czynnikiem nadal jest cena. Ponad 60% użytkowników decyduje się na łącze 100 lub 150 Mb/s mimo, że na rynku można znaleźć oferty nawet o prędkości 500 Mb/s. Na najszybsze łącze decyduje się tylko nieco ponad 10% klientów - wynika z analiz serwisu PanWybierak.pl

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 12 z 12)

Prędkości typu 150 i więcej już są całkowicie wystarczające wszystko powyżej przydaje się sporadycznie i tylko szybciej się coś ściąga lecz istnieje jeden wyznacznik dla którego warto kupować większe prędkości internetu np. dla mnie było to prędkości wysyłania które dopiero w najszybszych parametrach zaczynają posiadać jakieś ciekawe prędkości. Choć ostatnio prędkość dla mnie to nie wszystko bo stabilność łącz jest na pierwszym miejscu a z tym też jest strasznie źle.
 0  
Mało osób korzysta z łącz powyżej 100 mbit i szybszych bo te szybkie łącza są najczęściej dostępne tylko po największych miejscowościach. Reszta polski może tylko pomarzyć o takich prędkościach. Najczęściej dostępna neostrada do 80 mbit dla szczęśliwców mieszkających blisko centrali reszta wraz ze wzrostem odległości ma coraz wolniejsze łącze /.../.
U mnie na wsi światłowód od dawna, mi starcza setka a jak by co to 300 też mogę uruchomić.


Miło być w mniejszości :)

Dokładnie.
 0