Łukasz Szewczyk10.10.2018 (13:31)2

Plus obniża dodatkowe opłaty za usługi roamingowe w Unii Europejskiej

Plus obniża dodatkowe opłaty doliczane do usług transmisji danych oraz wykonywanych i odbieranych połączeń głosowych realizowanych w roamingu na terenie Unii Europejskiej oraz Norwegii, Islandii i Liechtensteinu.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 2 z 2)

Bzdura,,, SMS z dzisiaj W ramach Polityki Uczciwego Korzystania w roamingu UE, doliczana bedzie dodatkowa oplata roamingowa za korzystanie z uslug: polaczenia wykonywane 0.16 zl/min,odebrane 0.04 zl/min,SMS 0.05 zl/szt,transmisja danych 0.03 zl/MB. Do oplat za pozostale uslugi nie beda doliczane dodatkowe oplaty roamingowe. Wiecej na plus.pl/roaming....
 1  
te ścierwa od 4 miesięcy jak jestem ich abonentem nie potrafią poprawnie wystawić faktury, ani zrobić korekty do już błędnie wystawionych. Wydzwaniać co chwila, nękać smsami i mailami o nienależną kasę potrafią, ale nic poza tym. Uprzedzam wszystkich potencjalnych klientów. Kiedyś przez 2 lata umowy nie potrafili zmienić w danych na fakturze literówki w nazwie firmy jaką jakiś pacan pierdzielnął przy wprowadzaniu do systemu i jak widać od tamtej pory poziom obsługi klienta jest na tak samo żenującym poziomie.
 3