Łukasz Szewczyk12.10.2018 (16:34)8

Netia udostępnia nowy serwis VOD

Netia udostępniła użytkownikom nową wersję aplikacji wideo na życzenie (VOD).

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 8 z 8)

Netia ok , a co robicie aby poprawić jakość streaming tv w Netii ? Bo oglądanie szczególnie meczy w streaming tv Netii na światłowodzie to poraszka obraz niskich lotów z pikselami na boisku i zamgleniem z niskim bitreatem i ponad 40 sekund opóźnienia sygnału telewizyjnego względem telewizji naziemnej a pilot z netia playera głośny jak się przyciska przyciski jak piloty z lat 90-tych XX wieku poprostu tandeta . Ludzie podpisują umowę na TV w Netii i przeżywają rozczarowanie marną jakością TV .
 12  
Do Venoma...napisz to im na np Facebooku...bo tu chyba nikt z Netii Cię nie wysłucha..ale poza tym popieram jak najbardziej...wszystko prawda
 10  
Netia to Polsat przecież
 3  
Nawet mobilnie nie oferują żadnej aplikacji, w tych czasach to już porostu wstyd...
 2  
Potwierdzam taki stan jest w Netii a szkoda że operator nie potrafi sobie poradzić z telewizją w internecie w dodatku na światłowodzie , są inni operatorzy którzy sobie świetnie radzą .
 10  
Koszmar z Netią kończy mi się w grudniu i tylko czekam na koniec umowy i przechodzę na święta do lokalnego operatora na światłowodzie . To jedyne wyjście aby mieć dobrej jakości telewizję i stabilny internet :)
 7