Łukasz Szewczyk06.11.2018 (15:07)9 komentarzy

Plus ogłasza oferty na święta. Abonament za 0 zł przez pół roku, sprzęt w promocyjnych cenach

W ramach ofert świątecznych komórkowa sieć Plus rozszerza swoją dotychczasowa promocję z abonamentem przez pół roku za darmo na wszystkie rodzaje ofert głosowych dla klientów indywidualnych i firm. Przygotowano także specjalny oferty na sprzęt.
Plus święta
W głosowych ofertach Plusa wszystko jest bez limitu - rozmowy do wszystkich na komórki i na stacjonarne, SMS-y i MMS-y bez limitu w każdej taryfie oraz Internet. Do tego każdy abonament jest teraz sześć miesięcy za darmo i to zarówno w ofercie dla klientów indywidualnych, jak i małych firm SOHO.
Świąteczna promocja Plus Abonament i Plus dla Firm z abonamentem przez sześć miesięcy za darmo dostępna jest z każdym wybranym abonamentem, dla klientów podpisujących nową umowę, przedłużających dotychczasową lub przenoszących numer.

W Plus Abonament w promocji elastycznej dodatkowy pakiet internetowy 36 GB na cały czas umowy.

Promocja uprawnia do rozpoczęcia Programu smartDOM oraz w ofercie Plus dla Firm do rozpoczęcia Programu smartFIRMA i otrzymywania rabatów na kolejne usługi Plusa, Cyfrowego Polsatu, PlusBanku i oszczędzenia na rachunkach domowych lub firmowych.

W ofertach wielosimowych promocja jest dostępna dla wszystkich ich rodzajów, przy czym benefit dotyczy tylko karty głównej.

Sprzęt w promocyjnych cenach
Świąteczna oferta to także sprzęty którymi można sprawić prezent sobie i swoim najbliższym. Wśród urządzeń dostępnych w ofercie abonamentowej Plusa do wyboru w sprzedaży ratalnej są między innymi:
• zestaw na święta, czyli telewizor Samsung Smart TV 55" UE55NU7452 i smartfon Samsung Galaxy A7 w ofercie Plus Abonament.
• Samsung Galaxy S9+ z 6,2-calowym podwójnie zakrzywionym wyświetlaczem Super AMOLED Infinity i mający 64 GB wbudowanej pamięci i 6 GB RAM w ofercie Plus dla Firm.
• dwa smartfony od HUAWEI z czterema aparatami wspomaganymi sztuczną inteligencją: HUAWEI Mate 20, HUAWEI Mate 20 lite w ofercie Plus Abonament oraz Plus dla Firm.

Oferta Plusa to także zróżnicowany wybór usług dodatkowych. To przede wszystkim Pakiet IPLA POLSAT SPORT PREMIUM umożliwiający oglądanie wszystkich meczów Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA, który jest dostępny w cenie abonamentu za 70 zł, a w pozostałych można dokupić. Na promocyjnych zasadach klienci mogą też korzystać z serwisu rozrywkowego IPLA, oglądać filmy i seriale dzięki usłudze HBO GO, słuchać muzyki i pobierać utwory z Plus Music. Klienci firmowi mają do wyboru całe portfolio usług wspierających biznes i mogą skorzystać między innymi z takich usług jak Doradca Biznesowy, Centralka Firmy, Ochrona Internetu czy Serwis wyświetlacza.

Ofertę dla klientów indywidualnych wspierać będzie kampania przygotowana przez Agencję Scholz&Friends i realizowana w mediach zakupionych przez dom mediowy Vizeum: TV, Radio, OOH i Online.


Spot pod tytułem "Śledzik" wyreżyserowany został przez Bartosza Prokopowicza, jego produkcję przygotował dom produkcyjny TFP, a producentem był Ryszard Kłosowski.

Komentarze (1 - 9 z 9)

Za oknem 16 stopni i Złota Polska Jesień a tu będzie Mikołaj latał w reklamie...
 19  
Od kiedy oferta wchodzi? :)
 9  
Zaraz ruszą oferty świąteczne CP i NETII
 1  
Jakie k*rwa święta! Święta są za półtorej miesiąca! Poje*ańcy!
 11  
Ja czekam już obojętnie jakiej sieci na net LTE w rozsądnej cenie, bez abo, na doładowanie. Nie Play gdzie jest 100 G i puzniej spada prędkość.
 4  
A jak 6 grudnia za oknem będzie 16 stopni i Złota Polska Jesień to Mikołaj niebędzie mógł latać w reklamie ?
 0  
Jakie k*rwa święta! Święta są za półtorej ...
Półtorej to możesz wychlać flaszki a jeśli chodzi o miesiąc/e to może być PÓŁTORA!
 1  
Zajebiscie za darmo potem co
 1  
taka sama oferta byla rok temu na swieta w grudniu i ponad pól roku temu w kwietniu. i taka sama oferta jest stale na stronie plusa.
 8