Łukasz Szewczyk28.11.2018 (16:59)3 komentarze

Nowa aplikacja mobilna "Mój T‑Mobile" oficjalnie dostępna

Nowa aplikacja "Mój T‑Mobile"stworzona, by klienci mogli wygodniej i szybciej zarządzać swoimi usługami w T‑Mobile, jest już oficjalnie dostępna dla wszystkich klientów na systemy Android i iOS.
Kilka dni temu T-Mobile uruchomił nowy, dostępny przez przeglądarkę internetową, serwis do zarządzania kontem abonenckim Mój T‑Mobile, który zastąpił dotychczasowe iBOA.
Teraz, po testach beta, operator udostępnia produkcyjną wersję mobilnej aplikacji Mój T-Mobile, która pobrać mogą wszyscy użytkownicy systemów Android oraz iOS dostępna jest aplikacja mobil

Jak przekonuje operator, nowa aplikacja "Mój T‑Mobile" stworzona została tak, aby dawała klientom oszczędność czasu i sprawny dostęp do informacji dotyczących konta. Aplikację rozbudowano o niedostępne dotychczas funkcje. To, m.in.: jednoczesne zarządzanie wieloma numerami w jednym profilu, możliwość przypisania nazw powiązanym w aplikacji numerom czy automatycznych płatności z pomocą karty kredytowej. Aplikacja pozwoli tez zachować stałą kontrolę nad swoimi usługami, dając wgląd do historii faktur z ostatnich 12 miesięcy czy możliwość sprawdzenia pakietów dodatkowych, np. roamingu.

Poprawiono stabilność, zmieniła się również szata graficzna oraz interfejs. Dodatkowo T-Mobile cały czas pracuje nad rozwojem modułu kontaktu z biurem obsługi, zarządzania zgodami i blokadami klienckimi oraz możliwością dokonywania płatności i doładowań konta poprzez Google Pay i Apple Pay oraz wiele innych. Te funkcje mają pojawić się w najbliższym czasie.

Nowa wersja aplikacji mobilnej "Mój T‑Mobile" dostępna jest bezpłatnie dla wszystkich klientów abonamentowych, MIX oraz T‑Mobile na Kartę.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Nowa appka dla której kompletnie nie działa logowanie się i zupełnie nie korzysta z nowej funkcji iOS12 czyli automatycznego podawania kodu jednorazowego z wiadomości SMS. Co za amatorzy znowu robili te aplikacje ?
 3  
Najgorsza aplikacja, historii tam nie sprawdzisz i jest bardzo mało czytelna
 2  
absolutnie popieram ! aplikacja do niczego ! Stara była zdecydowanie lepsza , można było sprawdzić historię połączeń
 2