Łukasz Szewczyk07.12.2018 (21:28)16

T‑Mobile uruchamia pierwszą w Polsce sieć 5G

T‑Mobile Polska uruchomił pierwszą w Polsce w pełni funkcjonalną sieć mobilną piątej generacji. Jej zasięg obecnie dostępny jest w centrum Warszawy, jednak z czasem będzie on rozszerzany na kolejne lokalizacje i miasta, by docelowo objąć zasięgiem cały kraj.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 16 z 16)

Totalna inwigilacja przydała by się w dzisiejszym świecie ponieważ pokazała by jak często się mylimy na czyiś temat.Ci co najczęściej się bardzo dobrze oceniani i stawiają im pomniki nawet mają najwięcej do ukrycia.Chociażby gwałty na małych dzieciach.
Nagle okazało by się , żeby zajmować wysokie stanowiska trzeba być także degeneratem bo pewnie z 70% takich ubóstwianych osób zrobiło komuś krzywdę.
 2  
Za chwile ich śladem pojda kolejne firmy i zacznie sie konkurencja. Chociaz i tak nie wyobrazam sobie jak taki play bez dobrej infrastruktury ma w ogole zaczynac
 2  
We wrześniu Orange przeprowadziła pierwszą fazę testów 5G w Gliwicach. Teraz rozpoczęli drugą. Orange mówi o ogólnokrajowym pokryciu w 2022 (pierwsze wdrożenia w 2020, prawdopodobnie począwszy od największych aglomeracji), a T-Mobile o pokryciu w największych miastach w 2025, czyli konkurencja już trwa.

Play zamierza uruchomić sieć 5G w 2019 roku, a pierwsza wersja będzie działała w trybie Non Stand-Alone (NSA). Jeśli testy przebiegną pomyślnie, to pierwsze stacje bazowe zostaną uruchomione w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Trójmieście, Poznaniu i Wrocławiu.
 10  
Bedziecie zdychać od 5G.To są fale jak z mikrofali!
 2  
OMG "potrzeby launchu"
 0  
A Zyga? Nic nie słychać kiedy Zyga rusza z 5G...
 1