Łukasz Szewczyk20.12.2018 (12:43)2 komentarze

Orange na kartę: Zmiany w usłudze Konto Ważne Rok

Komórkowa sieć Orange wprowadza zmiany w usłudze Konto Ważne Rok dostępnej dla użytkowników Orange na kartę.
Zmiana z pewnością przypadnie do gustu zapominalskim, którzy zapominają o doładowaniu konta głównego po roku i 30 dniach. Orientowali się dopiero, gdy telefon całkowicie zamilkł. Z myślą o takich użytkownikach Orange przedłużał w usłudze Konto Ważne Rok okres, w którym można jedynie odbierać połączenia z 30 dni do 93 dni.

Warto jednak zaznaczyć, że zmiana nie działa wstecz. Dlatego dłuższy okres na przedłużenie usługi będzie dostępny dopiero od kolejnej aktywacji Konta Ważnego Rok. W tym celu należy wysłać SMS o treści START pod numer 8002. Dla klientów z mniej niż 3 miesiącami stażu usługa kosztuje 3 zł, później jest darmowa. Pozwala ona na przedłużenie ważności środków na koncie głównym właśnie o rok, w czasie którego można dzwonić i odbierać telefony. Potem można przez kolejny kwartał wyłącznie odbierać telefony, chyba że użytkownik doładuje konto lub ponownie włączycie Konto Ważne Rok.

Komentarze (1 - 2 z 2)

A w Nju Mobile (spółka-córka Orange) w usłudze na kartę to konto jest ważne bezterminowo. Wystarczy wysłać bezpłatnego SMS-a żeby aktywować tę usługę.
 6  
W nju tez pyta czy chcesz zachowac numer jak malo korzystasz
 7