Łukasz Szewczyk27.12.2018 (16:05)brak komentarzy

Ekstremalny zestaw Samsung x Runmageddon smart

Firma Samsung, we współpracy z Runmageddonem, przygotowała limitowany zestaw, obejmujący smartfon Galaxy S9+ oraz smartwatch Gear S3 w promocyjnej cenie.
Samsung x Runmageddon smart
Sygnowany przez Runmageddon zestaw specjalny dostępny jest w salonach Samsung Brand Store oraz na sklepsamsung.pl. W skład zestawu wchodzi smartfon Galaxy S9+ oraz smartwatch Gear S3 frontier.
Samsung Galaxy S9+ to smartfon, który sprawdzi się podczas ekstremalnych treningów. Urządzenie jest odporne na wodę i kurz (IP68), a dzięki aplikacji Samsung Health połączonej ze smartwatchem nie tylko monitoruje aktywność fizyczną, ale wyświetla też powiadomienia i wskazówki treningowe.

Samsung Gear S3 frontier to elegancki smartwatch, zaprojektowany z myślą o miłośnikach sportowych wyzwań i aktywnego trybu życia. Zegarek także jest wodo i pyłoodporny (IP68). Jego tarcza pokryta jest szkłem Corning Gorilla SR+, które zwiększa wytrzymałość i odporność zegarka na zarysowania. Urządzenie świetnie sprawdza się w roli osobistego trackera monitorującego codzienną aktywność fizyczną.

Zestaw Galaxy S9+ i Gear S3 frontier jest dostępny w Samsung Brand Store i na sklepsamsung.pl, w promocyjnej cenie - 3999 zł.

Oferta obowiązuje do 30.03.2019 lub do wyczerpania zestawów promocyjnych

Polecamy