Łukasz Szewczyk16.01.2019 (13:39)20

Nadchodzi kablowa rewolucja. Duże kablówki udostępnią swoje sieci konkurencji

Usługi Orange na łączach sieci UPC czy Vectra? Urząd Komunikacji Elektronicznej chce, by do wakacji 2019 roku duże kablówki udostępniły konkurentom swoje sieci w blokach. To może oznaczać jeszcze większą walkę o klienta.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 20)

A na starych juz dawno sie inwestycje zwróciły
 1  
Bardzo dobra decyzja! Ceny internetu oraz pakietów telewizyjnych powinny być niższe. Rynek pakietów telewizyjnych czeka rewolucja, bo coraz więcej klientów jest świadomych swoich oczekiwań. Mam nadzieję, że wpłynie to na:
1. Ofertę programową
2. Krótsze umowy z operatorem
3. Dbanie o stałych klientów
 4  
Skoro tak to ten pomysł UKE jest słaby - mam w domu gniazdko FFTH dostawca skorzystał z dotacji UE nałapał naiwnych odbiorców i musiałem zrezygnować bo internet był bardzo niestabilny, a tak bym po prostu zmienił operatora. W takim razie nici ze zmiany.
 1  
To oferta programowa się poprawi u operatora czy co .A może konkurencja będzie wreszcie uczciwa i abonent będzie mógł zmienić operatora bez opłat .
 0  
Z Orange korzystają tylko ci co biorą pełen pakiet wraz z abonamentem telefonicznym czy internetem mobilnym.
Samego światłowodu w Orange nie opłaca się brać bo jest za drogo.Konkurencja ma lepsze i tańsze usługi ale za to nie może dostarczyć tego w pakietach dodatkowych.Obecnie tylko Netia czy raczej Cyfrowy Polsat i właśnie Orange mają usługi pakietowe i na tym oszczędza się kasę.
 0  
to będzie mega wojna na usługi telewizyjne, internetowe i telefoniczne w kilku sieciach telewizji kablowej. na wakacje, to będzie bunt na rynku telekomunikacyjnym w Polsce.
 2  
jesli zena bedzie 40% mniejsza od tego co dje upc to bardzo chetnie.. kiedys byly/i sa oferty na kablach tp to teraz czas na inne lacza np tv kabowej
 0  
Jak ten pierwszy będzie mniej pazerny (jak np UPC) to utrzyma się.
 0  
Epoka kabli to przeszłość proszę Państwa, teraz to ja mam internet 900Mb/s z www.airmax.pl bez limitów danych z publicznym adresem IP, bez jakiś plątanin kabli przed domem.
 0  
Z miłą chęcią skorzystał bym z usług Airmax ale dają tylko 900 na 30Mbps i w dodatku w takiej cenie.Jak będzie większy upload oraz jeszcze lepszy routing jak do tej pory to na pewno skorzystam.
 0