Łukasz Szewczyk31.01.2019 (16:53)4 komentarze

Nowe kanały i lutowe "okno otwarte" w Telewizji Osobistej Netii

Netia przygotowała dla abonentów Telewizji Osobistej kilka nowości, w tym trzy nowe kanały, zimowe okno otwarte oraz serial "Magnum: Detektyw z Hawajów" w Netia VOD.
Od 1 lutego 2019 roku w ofercie Telewizji Osobistej dostępne będą nowe kanały. Pierwszy to Crime+Investigation Polsat HD - kanał dokumentalny przedstawiający świat zbrodni, intryg i tajemnic. Dostępny w pakiecie "Styl życia". Z kolei Lifetime HD to telewizja rozrywkowa dla kobiet, oferująca unikalną mieszankę programów rozrywkowych, dokumentalnych i filmów fabularnych. Dostępny w pakiecie "Styl życia". Natomiast H2 HD to uzupełnienie oferty kanału History, dostarcza popularno-naukowych treści, prezentowanych przez światowych ekspertów. Dostępny w pakiecie "Wiedza i odkrycia".
Dodatkowo przez najbliższy miesiąc (od 31.01-03.03.2019) w ramach tzw. "okna otwartego" klienci Telewizji Osobistej w Netii będą mogli bez dodatkowych opłat oglądać aż siedem kanałów telewizyjnych: HISTORY HD, FOX HD, National Geographic Wild HD, BBC Brit HD, Comedy Central HD, Paramount Channel HD oraz nowy kanał Crime+Investigation Polsat HD .

Nowości także w Netia VOD. 31 stycznia br. o godzinie 21:05 na kanale FOX HD odbędzie się premiera serialu "Magnum: Detektyw z Hawajów". Z tej okazji, serial będzie dostępny w Netia VOD dla Klientów posiadających pakiet "Seriale". Każdy odcinek będzie pojawiać się po północy z czwartku na piątek i będzie dostępny w Netia VOD przez 28 dni. "Magnum: Detektyw z Hawajów" to amerykański serial telewizyjny opowiadający o Tomasie Magnum, który po powrocie z Afganistanu wykorzystuje swoje umiejętności ze służby wojskowej w pracy prywatnego detektywa na Hawajach.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Netia się rozkręca to dopiero początek , przed nami jeszcze więcej niespodzianek i dobrych zmian z TV w Netii cierpliwości !
 7  
Co ty opowiadasz Newmann?
Przecież wiesz jak to jest z Netią, więc nie oczekuj aż tak dobrych zmian.
 4  
Netia się co robi...?! Rozumiem,że masz te informacji z dobrego źródła? Solorz,konkubin Prezesa Jacka z TVP czy tak pier***isz,aby cis napisać!!! Jestem ich abonentem o czterech lat i zmian nie widzę! Obraz z 30sekundowym opóźnieniem,jakoś obrazu pozostawiająca wiele do życzenia i jeszcze ta oferta z liga mistrzów po,,zrabatowaniu" za bagatela 30zl za miesiąc,choć i tak zostawiam u nich 150zl miesięcznie! Rozkręca się,tylko oby nie wyjeba•••a się ta Netia,razem z tą rozpędzoną,,karuzelą zmian"! Za kilka miesięcy będzie to Cyfrowy Polsat,tylko;że po kablu! Bez paczki C+ itd! Trzeba uciekać,póki czas!
 3  
Netia to jedna wielka żenada !!!
 0