Łukasz Szewczyk19.02.2019 (11:25)2 komentarze

Netia: Nowe pakiety internetu i telewizji z HBO, Eleven Sports, Polsat Sport Premium

Netia wprowadziła nową ofertę pakietową. W jej skład wchodzi dostęp do internetu 150 Mb/s i usługa telewizyjna w dwóch wariantach do wyboru: dla fanów sportu (m.in. Eleven Sports, Polsat Sport Premium) lub miłośników filmów i seriali (m.in. HBO HD).
Netia: Nowe pakiety internetu i telewizji z HBO, Eleven Sports, Polsat Sport Premium
Pierwszą grupą, do której skierowana jest nowa oferta pakietowa Netii, są kibice sportowi. Na celowniku są zwłaszcza fani piłki nożnej emocjonujący się rozgrywkami Ligi Mistrzów UEFA (wszystkie mecze na żywo dostępne w pakiecie Polsat Sport Premium), czy czołowych lig europejskich. Transmisje meczów tych ostatnich są dostępne na kanałach Eleven Sports, gdzie będzie można również śledzić m.in. historyczny powrót do F1 Roberta Kubicy.
Drugim segmentem odbiorców nowych pakietów są kinomaniacy, ceniący sobie najlepszy kontent filmowy i kultowe seriale. Najbardziej wyczekiwaną premierą roku jest finałowy sezon serialu "Gra o Tron" (dostępny w HBO), a także kolejny sezon The Walking Dead, emitowany na kanale FOX.

W wariancie TV dla Kinomaniaka znajdują się 103 popularne kanały (50 w HD), w tym kanały HBO HD oraz dostęp do serwisu HBO GO. Z kolei w opcji TV dla Kibica jest 101 kanałów (61 w HD), w tym najlepsze kanały sportowe tj. Eurosport, Eleven Sports, a przede wszystkim Polsat Sport Premium.

Obu tym grupom klientów Netia oferuje ofertę pakietową z internetem światłowodowym do 150 Mb/s oraz telewizją dopasowaną do ich zainteresowań w łącznej cenie 80 zł miesięcznie, a pierwszy miesiąc klienci otrzymają gratis.

W ofercie Netii dostępne są nadal dotychczasowe hity pakietowe: Internet 150 Mb/s z TV Na Start (91 kanałów, w tym 46 w HD) za 50 zł miesięcznie oraz Internet 150 Mb/s z TV Elastyczną (samodzielne kształtowanie oferty TV przez klienta spośród ponad 200 kanałów, w tym treści premium) od 70 zł miesięcznie. Darmowy okres promocyjny to odpowiednio 1 i 3 miesiące.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Nowe pakiety i niedługo nowy dekoderek IP :)
 5  
Netia podmieniła wersję SD kanału Polsat Music na HD :)
 0