Łukasz Szewczyk22.02.2019 (12:55)29

Prezes T-Mobile: Wraca do nas coraz więcej dawnych użytkowników

Powiększenie bazy o 333 tys. klientów, spadek współczynnika odejść o 1/3 do rekordowo niskiego poziomu, udane wprowadzenie na rynek nowych ofert i uruchomienie sieci 5G - taki był 2018 rok dla sieci T-Mobile. W nadchodzącym roku sieć zapowiada, że nie zwolni tempa.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 29)

Gdzie jest obsługa eSIM ja się pytam ? W którym my wieku żyjemy Panie prezesie ?
 3  
ja co prawda abonamentu tel u nich nie mam, ale mieszkam w takim miejscu, że do tej pory internet mogłem mieć tylko neostradę od orange do 10 MB, rzeczywista prędkość nie przekraczała jednak 6MB, gdy pojawiła się alternatywa, odr razu postanowiłem przetestować i teraz korzystam z neta od T-Mobile prędkość do 60MB, rzeczywista przeważnie ok 50 MB, 3 telewizory, 3 komputery, konsola, telefony podłączone do routera i wszystko działa szybciej i sprawniej. Z neostrady po ok 12 latach zrezygnowałem, chociaż się wahałem...
No ale kto w dzisiejszych czasach chciałby mieć jeszcze internet 6 MB i czekać ok 8 do 10 godz na pobranie gry przez konsolę???

Po ok 6 miesiącach net z T-Mobile działa jak w pierwszym dniu. Naprawdę jeżeli tak będzie działał do końca umowy, to naprawdę nie będę miał powodu by narzekać i zostanę u nich naprawdę długo.
Jeszcze kiedyś nie do pomyślenia.

Natomiast jeżeli Orange zaproponowałby światłowód w mojej okolicy w co wątpię, to oczywiście wtedy nie byłoby tematu i wrócił bym do Orange bez chwili zastanowienia.

Więc póki co, dziękuję T-Mobile, bo poprawił mój komfort korzystania z urządzeń :)
 6  
Ja nie utrzymuje niemieckiego operatora,nie lubię niczego pochodzącego Niemiec,wolę Polski Polkomtel od Zbigniewa....
 7  
Po co ludzie pchają się w abonament jak pre-paid jest zawsze tańszy i daje to samo albo więcej. Dziwię się.
 2  
Jeżeli załatwiasz sprawę przez BOA to możesz być zadowolony,w salonie już nie za bardzo - wiele razy słyszałem nie ma lub nie da się. Umowa na trzy lata to może Mix.
 0  
kijowy net... niby LTE+ i 15 Mbps
MōjKûtâsSmâkûjêNâjlêpiêj 23.02.2019 (18:12:48)
 1  
Odszedłem i nie zamierzam wracać.
 1  
Kijowy???? Puknij sie w łeb. Łatwo gadać komuś, kto może sobie wybierać między światłowodem UPS, Orange czy innych dostawców. Nie wszyscy mogą, więc starają sie docenić to co mają. 15Mbps to i tak lepiej niż 6 na kablu od neostrady.
 4  
Wszystko tylko nie PLUS najbardziej przereklamowana sieć na świecie z tragicznym internetem. Od zawsze Plus to była gówniana sieć w czasach kiedy była Idea czy Era i taką do dzisiaj pozostała. Miałem internet i to było coś koszmarnego w godzinach 18-20 nie szło go używać filmy na YouTube w najgorszej jakoś i 480p się cieły. O 22 już było lepiej a w nocy o 1:00 czy 2:00 wyciągało mi po 60mbps. Jednak po co mi internet który działa tylko w nocy. Badziewne reklamy co 5min i tak to jest że obciążenie było ogromne. Oczywiście telefony do Plusa nic nie dały, bo nie ma gwarancji przepustowości.


Odradzam każdemu sieć Plus!!

T-Mobile jest spoko sieć na poziomie.
 10  
Play na kartę dla nas, m.in. biedoty emeryckiej, dał za darmo na wakacje ub. roku i teraz od lutego do kwietnia darmowe 30 GB. Co dał T-Mobile?
 3