Łukasz Szewczyk14.03.2019 (15:55)3

Nowoczesny system zbada emitowane pole elektromagnetyczne i ułatwi wprowadzenie 5G

W Polsce normy natężenia pola elektromagnetycznego należą do najniższych w Europie. Bez ich zwiększenia wprowadzenie sieci 5G, mimo zaawansowanej infrastruktury w tym zakresie, staje pod znakiem zapytania. System Informacji o Instalacjach Wytwarzających Pole Elektromagnetyczne (SI2PEM) ma rozwiać wątpliwości, czy stacje telefonii komórkowej przekraczają dopuszczalną w Polsce wartość graniczną pola elektromagnetycznego.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 3 z 3)

Zdrowie najważniejsze. Zwiększanie norm kosztem zdrowia to morderstwo zbiorowe. Jeżeli nie da się z normami to znaczy ze ta technologia się nie nadaje. To tak jakbyśmy w imię zwiększającego się zapotrzebowania na prąd budowali coraz to bardziej kopcące ale wydajne elektrownie. Smog elektromagnetyczny tez jest szalenie groźny.
 0  
Oczywiście Po co zwiększać 100 razy.Tyle ludzi choruje .A to nikogo nie obchodzi.Ludzi włącznie myślenie .
 0  
już mamy w Polsce Nowoczesny System Monitorowania Zanieczyszczenia Powietrza (czytaj system zawyżania wartości krytycznych) i już dziękujemy. Dzięki "elastycznym" normom dusimy się i nic się z tym nie robi. Teraz jeszcze chcą żeby nam trzecia ręka wyrosła dzięki większej ekspansji PEM z technologii 5G.
 1