Łukasz Szewczyk11.04.2019 (12:02)18 komentarzy

Play startuje z telewizją. Nowa oferta Play Now TV - 3 miesiące bez opłat

Po testach konsumenckich sieć Play oficjalnie startuje z telewizją w nowej odsłonie i nowym podejściem - pozwalając klientowi swobodnie wybierać najlepsze treści, bez długich zobowiązań, w dowolnym momencie, bez względu na to, z jakiego internetu korzysta.
Play Now TV
PLAY NOW TV to dostęp do świata rozrywki w jednym miejscu. TV BOX daje dostęp do tradycyjnych kanałów telewizyjnych, tysiąca filmów i seriali na żądanie oraz serwisów VOD, w tym HBO GO. Wystarczy dostęp do internetu o minimalnej przepustowości 2 Mb/s oraz wejście HDMI w telewizorze lub monitorze..
W ramach nowej oferty Play Now TV przez trzy pierwsze trzy miesiące fioletowy operator nie pobiera opłaty abonamentowej. Po tym czasie cena pakietu PLAY NOW TV BOX w umowie na 24 miesiące będzie wynosiła 20 zł miesięcznie dla abonentów Play NOW, a dla pozostałych klientów 35 zł miesięczne.

Kanały Pakietu PLAY NOW TV BOX
Kanały Pakietu PLAY NOW TV BOX
Dzięki temu, że TV BOX ma wbudowany tuner DVB-T/C, po podłączeniu go do anteny telewizyjnej lub sieci kablowej, klienci otrzymają również dostęp do podstawowych kanałów z Cyfrowej Telewizji Naziemnej. Są to miedzy innymi popularne kanały: Polsat, TVN, TVP1, TVP2, TV4, TV Puls, TVN7.

Oprócz pakietu PLAY NOW TV BOX operator Play oferuje cztery pakiety dodatkowe, które klienci mogą włączać i wyłączać w dowolnym momencie:

Kanały Pakietu Extra - 20 zł miesięcznie
Kanały Pakietu Extra - 20 zł miesięcznie
Kanały Pakietu Sport - 15 zł miesięcznie
Kanały Pakietu Sport - 15 zł miesięcznie
Kanały Pakietu Kids - 10 zł miesięcznie
Kanały Pakietu Kids - 10 zł miesięcznie
Kanały pakietu HBO GO - 25 zł miesięcznie
Kanały pakietu HBO GO - 25 zł miesięcznie
Ze wszystkich pakietów - Extra, Sport, Kids i HBO GO - klienci mogą korzystać przez pierwsze trzy miesiące bez opłat od momentu pierwszej aktywacji, przy czym aktywacji trzeba dokonać do 31 sierpnia 2019 roku., Każdy z dodatkowych pakietów można włączyć i wyłączyć bezpośrednio na TV BOX, klient w dowolnej chwili może z nich zrezygnować lub uruchomić je na nowo.

Play Now TV Box
Play Now TV Box
Częścią oferty jest TV BOX - urządzenie, które łączy HBO GO, YouTube i popularne kanały telewizyjne oraz pozwala zarządzać swoją ofertą. To urządzenie umożliwiające oglądanie kanałów telewizyjnych oraz treści na żądanie dostarczanych poprzez Internet a także - po podłączeniu do odpowiedniej instalacji - z anteny telewizji naziemnej lub sieci kablowej. Pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android TV 8.0. W przypadku odpowiednio szybkiego połączenia internetowego pozwala oglądać treści w rozdzielczości 4K (UHD), o ile dany materiał jest w takiej rozdzielczości dostępny. Filmy w rozdzielczości UHD można znaleźć m.in. w Netflix oraz YouTube.

Na TV BOX preinstalowana jest aplikacja Netflix oraz dostępna usługa Netflix - płacę z Play, która pozwala wygodnie płacić za subskrypcję Netflix na swoim rachunku Play.

Pilot do TV BOX, dzięki technologii Bluetooth, pozwala korzystać w obsługi głosowej, czyli wyszukiwać treści komendami głosowymi. TV BOX przeszuka zarówno treści PLAY NOW, jak i YouTube i innych aplikacji, które są zintegrowane z wyszukiwarką Google na Android TV.

TV BOX od Play umożliwia korzystanie z następujących funkcjonalności:
• CAST, czyli przenoszenie obrazu i dźwięku ze smartfona lub laptopa na telewizor
• nagrywanie (nPVR) - nagrania są przechowywane w chmurze przez 180 dni
• CatchUp, czyli możliwość odtwarzania programów do 7 dni po ich emisji
• odtwarzanie od początku trwającego już programu, czyli tzw. Start Over
• dostęp na wielu urządzeniach, czyli możliwość korzystania z treści video w aplikacji PLAY NOW na smartfonie, tablecie lub na stronie playnow.pl

Komentarze (1 - 10 z 18)

Nawet Play ma VH-1 Classic.

A dziady z UPC będą ten kanał dodawać jeszcze 10 lat.
Prezes UPC powiedział, że jest 20 kanałów muzycznych i więcej nie trzeba.

To po co 30 kanałów z filmami, sportem i bajkami, skoro 20 wystarcza?
Co to za tłumaczenie.
 1  
Szkoda, że inni operatorzy usługi satelitarnej (DVB-S2) nie mają takiego pakietu za 20/35 PLN.
Bardzo sensowny dobór, bez śmieci oferowanych przez NC+/Polsat czy też kanałów naziemnych/FTA w każdym pakiecie.
A Play to zamierza puszczać to w swojej super pojemnej sieci 5G, czy wykorzystywać zasoby innych operatorów stacjonarnych ? :-)
 8  
Ciekawa oferta , dobry TV Box z pilotem Bluetooth ( 4K , HDR , Android TV 8.0. DVB-C , DVB-T ) z wieloma możliwościami jak np. nPVR , CAST , CatchUp , Start Over ... Dużym minusem jest brak oferty kanałów od nc+ , TVN Discovery , Polsat . A możliwość podłączenia kablówki mija się z celem albo streaming TV albo kablówka poco płacić podwójne za dwie usługi jak powinna być jedna STV .
 13  
90 złotych za wszystkie kanały??? Dużo.
 28  
nie wiem jak mozna placic za ogladanie co 5 minut reklam
 23  
telewizja to przeżytek ! szkoda tracić na to czasu.
 1  
90 złotych za wszystkie kanały??? Dużo.
Oferta dla jeleni. Każda kablówka ma to taniej. A z usługą internetu stacjonarnego jeszcze taniej.
 24  
to w UPC jest taniej i na dodatek z internetem kablowym
 4  
RMF FM umacnia pozycje lidera. Radio jest stacją numerem 1 w Polsce. Stacja radiowa znów zyskała. Według badań to 27.2%
 18  
Ale nie napisali jednego. Jeśli ktoś posiada ofertę rodzina L to pakiety wszystskie 3 pakiety rozszerzone ma za 0 zł płaci tylko za podstawę. A wtedy już robi się ciekawa opcja :)
 2