Łukasz Szewczyk17.04.2019 (11:35)6 komentarzy

Plus: Nowa oferta na internet - dodatkowe GB na smartfonie lub domowy LTE za pół ceny

Od czwartku (18 kwietnia 2019 roku) komórkowa sieć Plus wprowadza do swojej oferty nową promocję, w ramach której będzie możliwość dobrania do abonamentu głosowego usługi internetowej i samodzielnej decyzji czy mają to być dodatkowe GB na smartfonie, czy Domowy Internet LTE.
Plus
Nowa promocja to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy dużo korzystają z Internetu i posiadają abonament głosowy za 50 zł. Mogą oni za 25 zł miesięcznie dobrać ofertę Internetu i korzystać z niego jak chcą i gdzie chcą, w dwóch wariantach:
• dodatkowe 60 GB na smartfonie, czyli wszystko na jednej karcie SIM, lub
60 GB i LTE bez końca na drugiej karcie SIM do wykorzystania na innych urządzeniach.
Internet dla każdego w Plusie (oferta od 18.04.2019)
W pierwszym przypadku nowy klient otrzyma całkowicie nowy abonament głosowy, a dotychczasowy klient może podpisać aneks i powiększyć liczbę GB na dotychczasowym kontrakcie. W ramach abonamentu za 75 zł miesięcznie otrzyma na jednej karcie SIM nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich, roaming w UE i 120 minut połączeń międzynarodowych, a do tego aż 72 GB Internetu, który może wykorzystać samodzielnie, jak również zrobić hotspot ze swojego telefonu i dzielić się nim z innymi.

W drugim przypadku klient dostaje zrabatowaną o 50% ofertę Plus Internet z pakietem podstawowym 60 GB i "LTE bez końca" na oddzielnej karcie SIM do wykorzystania na potrzeby Internetu domowego dla całej rodziny i na różnych urządzeniach.

Internet dla każdego w Plusie dla firm (oferta od 18.04.2019)
Również od 18 kwietnia, podobne warianty ofert pojawią się w ofercie Plusa dla Firm. W nowej ofercie klienci biznesowi za dodatkowe 25 zł netto miesięcznie otrzymają dodatkowo pakiet internetowy 70 GB na smartfon albo na dodatkowej karcie SIM Internet do biura uwzględniający usługę LTE bez końca.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Kolejna lipna oferta. Sprzedają ciagle te same oferty i tylko zmieniają nazwy oraz zaciemniają zasady naliczania opłat. 75zl za taki zestaw to bardzo drogo.
 10  
Plus ma najbardziej zacofaną infrastrukturę, to całe ich lte to nic innego jak tylko rozwinięcie sieci HSPA+.
Nawet na modemie jak się loguję w Plusie to wyświetla się informacja że jest to 4G i tak samo jest w Play. A w T-mobile i Orange modem pokazuje już LTE.
Spotkałem się na stadionie z kuzynem co ma abonament komórkowy w Plusie i chciał mi coś w internecie pokazać, to "kółko się kręciło" z 10 sekund zanim materiał zaczął się odtwarzać, u mnie w T-mobile jak coś odtwarzam to nie ma opóźnień...
 5  
Plus od początku istnienia w Polsce zawsze był zacofaną siecią, sprzedawał gówniane telefony na kartę typu Sagem i inne śmieci. Do dzisiaj tak pozostało, miałem od nich internet i nigdy więcej !!
 0  
Kiedy możliwość przeniesienia numeru na kartę online?????
 1  
Wszystko pieknie i ładnie tylko ze w mojej miescowosci jest Brak LTE i to wlasnie Plus ma problem bo orange i T.mobile juz wprowadzili LTE wiec ja trzymam się swoich
 2  
Wszystko pięknie tylko poczytajcie Państwo opinie na temat internetu LTE z plusa https://portal-konsumenta.pl/

przecież ten internet nadaje się tylko do telefonu,

łącza bez limitów co to mają limity
łacza bez limitów co to naliczają usługi streamingowe i rachunki po kilkaset złotych
naciągania na sms-y,
podziwiam odwagę osób podpisujących umowy,
ja dziękuję i wolę opcję bez umowy, bez faktycznych limitów, z publicznym adresem IP, który pozwala mi zarządzać moim budynkiem,
każdy może znależc takiego operatora choćby na http://operatorzy.net.pl/
 0