Łukasz Szewczyk20.04.2019 (12:32)brak komentarzy

Mix T‑Mobile z figurką kolekcjonerską z filmu "Avengers. Koniec gry" (wideo)

Nowy film Marvela "Avengers. Koniec gry" w kinach już od 25 kwietnia,z kolei w T‑Mobile startuje nowa oferta MIX BOX. Oprócz smartfonów w doskonałych cenach w zestawie znajdą się figurki Funko POP.
Nowy MIX BOX T‑Mobile z figurką kolekcjonerską z filmu „Avengers. Koniec gry”
W zestawie kolekcjonerskim dostępnym w T Mobile można będzie otrzymać jedną z czterech zabawek przedstawiających najpopularniejsze postacie filmu Marvela: czyli Iron Mana, Kapitana Amerykę, Kapitan Marvel i Hulka.
T Mobile przygotował dwa zestawy MIX BOX ze smartfonem i kolekcjonerską figurką, dostępne już za 1 zł:
Samsung Galaxy J4+ z figurką Avengers za 1 zł w MIX 50 (nielimitowane rozmowy w T Mobile i Heyah, po 400 minut do pozostałych sieci komórkowych i stacjonarnych, nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich i 6 GB danych oraz Supernet Video)
Nokia 1 Plus z figurką Avengers za 1 zł w MIX 30 (nielimitowane rozmowy w T Mobile i Heyah, po 200 minut do pozostałych sieci komórkowych i stacjonarnych, nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich i 2 GB danych)


Ofertę będzie wspierać kampania reklamowa, którą - od 20 kwietnia - będzie można zobaczyć w telewizji, a już dzień wcześniej w komunikacji online oraz na nośnikach własnych Operatora. W kinach od 25 kwietnia w dniu premiery filmu "Avengers. Koniec gry". Telewizyjny spot reklamowy, przedpremierowo można obejrzeć tutaj.

Kampanię przygotował Departament Zarządzania Marką T Mobile wraz z agencją DDB&tribal. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Mindshare. Materiały BTL opracowała agencja ARC, działania w mediach społecznościowych prowadzi VML