Łukasz Szewczyk24.04.2019 (14:23)3 komentarze

Telewizja JAMBOX w ofercie 320 operatorów ISP: Już 65 tys. abonentów, nowa oferta i 4K

Od początku roku spółka SGT, operator telewizji JAMBOX, podpisała umowy z 20 operatorami ISP w Polsce. Tym samym usługi JAMBOX oferuje już 320 partnerów firmy.
Jambox
20 nowych operatorów oznacza jeszcze większy zasięg usług JAMBOX - telewizja, telefonia komórkowa i LTE - w Polsce. Dotychczas, by świadczyć usługi telewizyjne SGT, operator musiał doprowadzić do abonenta łącze światłowodowe. Niedawno wprowadzona usługa JAMBOX lajt dała możliwość współpracy również operatorom, którzy oferują swoim klientom głównie technologię radiową. Nowi partnerzy SGT działają, poza dużymi miastami, m.in. w miejscowościach takich jak Sośnicowice, Małogoszcz, Żurawica, Tuchola, Żuromin czy Stopnica.
- Świetna dynamika rozwoju SGT i tak szybki przyrost liczby nowych operatorów ISP to efekt synergii z nowym głównym funkcjonariuszem spółki, Vectrą. Zachęcam wszystkich operatorów do zapoznania się z naszą aktualną ofertą, ponieważ jest zdecydowanie najlepsza w dwunastoletniej historii SGT - mówi Bartłomiej Czardybon, prezes zarządu SGT.

Nowa oferta SGT - "Plus" to zupełnie bogatsze pakiety, dostępne w korzystniejszych cenach od dotychczasowych. To także rozszerzona usługa JAMBOX online, czyli telewizja na tablecie i smartfonie, która w nowej ofercie obejmuje aż 120 kanałów z możliwością oglądania poza domem oraz kanały w jakości 4K.

Telewizję JAMBOX wybrało już blisko 65 tysięcy abonentów, co plasuje ją na ósmym miejscu w rankingu Liderów rynku kablowego w Polsce - TOP 100-2019. Taki wynik to efekt pracy 320 partnerów SGT, stale poszerzonego wachlarza usług oraz właśnie zwiększenia ich zasięgu.

Pełna oferta programowa usług telewizyjnych oferowanych pod marką JAMBOX dostępna jest jambox.pl oraz u współpracujących z nią wybranych operatorów.

Komentarze (1 - 3 z 3)

" 20 nowych operatorów oznacza jeszcze większy zasięg usług JAMBOX - telewizja, telefonia komórkowa i LTE - w Polsce.
Dotychczas, by świadczyć usługi telewizyjne SGT, operator musiał doprowadzić do abonenta łącze światłowodowe.
Niedawno wprowadzona usługa JAMBOX lajt dała możliwość współpracy również operatorom, którzy oferują swoim klientom głównie technologię radiową. "

..... czy na internecie radiowym można świadczyć stabilne i dobrej jakości 3 usługi (telewizja cyfrowa, telefonia komórkowa i LTE) ?
 1  
Jeśli nc+ nie pójdzie po rozum do głowy i nie zacznie świadczyć usługi przez internet to bye bye. Ja za jeden kanał tj Canal + UHD nadający na przyzwoitym poziomie nie będę płacił napewno 100 zł miesięcznie. A reszta mnie nie interesuje.
 1  
Jambox TV na światłowodzie to jest przykład prawdziwego IPTV multicast z wysoką jakością HD bez kompresji obrazu , wzór dla innych operatorów IP .
 1