Łukasz Szewczyk22.05.2019 (16:59)5 komentarzy

Nowa aplikacja mobilna Radia Złote Przeboje

Fani największych przebojów i programów Radia Złote Przeboje mogą ich teraz wygodnie słuchać na urządzeniach mobilnych dzięki aplikacji Radia Złote Przeboje. Obecnie działa jej nowa wersja dostępna na urządzeniach z systemem Android i iOS.
Wiosną 2019 roku Radio Złote Przeboje wprowadziło do sklepów AppStore i Google Play swoją najnowszą aplikację. Umożliwia ona nie tylko słuchanie programu na żywo - z możliwością wyboru lokalnej stacji i podglądem granych na antenie utworów, ale również otrzymywanie powiadomień redakcyjnych o nowych akcjach oraz konkursach Radia Złote Przeboje. Dzięki aplikacji słuchacze mogą w łatwy i szybki sposób zgłaszać się do udziału w zabawach antenowych, mają też możliwość bezpośredniego skontaktowania się z redakcją i prowadzącymi audycje. Dodatkowo aplikacja pozwala na ustawienie muzycznego budzika.
Nową aplikację Radia Złote Przeboje na urządzenia z systemami Android (od wersji 4.4) oraz iOS (od wersji 10.0) na zlecenie Grupy Radiowej Agory przygotowała firma Appstronauts. Można ją bezpłatnie pobrać ze sklepów AppStore (iOS) i Google Play (Android), a potem słuchać Radia Złote Przeboje wszędzie tam, gdzie jest zasięg internetu.

Radio Złote Przeboje promuje swoją nową aplikację na antenie oraz w internecie - na stronie zloteprzeboje.pl i na profilach stacji w mediach społecznościowych.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Lepiej byście pendrive z muzyką wymienili na jakiś 8 GB bo ciągle te same kawałki lecą i ci sami "śmieszni" prowadzący co chwilę powtarzający "Tylko w radiu Złote Przeboje", prawdziwy "Złoty Przebój", "za chwilę Złoty Przebój" i tak do wyrzygania.
 8  
Dobry komentarz, zwłaszcza z tym pedrivem z 8GB ;)
 5  
Chyba te 8GB to nawet za dużo bo grają z plików mp3 z bitrate 128 kb/s albo i mniej (słychać wyraźnie kompresję). to takich plików za dużo na 8GB wejdzie. Zapewne jakieś stary pendrive, około 1GB, czy coś mają. Powtórki co chwila.
 4  
Dodaj jeszcze, że przebojów można by znaleźć z milion, a oni ciągle mielą te same 300.czy 400.
 3  
Wszystkiemu winna jest dyrektor muzyczna Joanna Sołtysiak. Jak tylko objęła stanowisko, to muzyka leci coraz gorsza, nawet na okazje nic innego nie dają. Ciągle w koło Macieju to samo najgorsze dno :(
 4