Łukasz Szewczyk13.06.2019 (12:20)brak komentarzy

Plus serwuje zniżki na bilety na mecze siatkówki

Po raz kolejny Plus przygotował dla swoich klientów specjalne promocje, dzięki którym mogą otrzymać 15% rabatu na bilety na mecze siatkarskie.
Zniżki na siatkówkę
Promocje "Zniżki na mecze siatkówki" to możliwość zakupu tańszych o 15% biletów na wydarzenia siatkarskie z udziałem Reprezentacji Polski kobiet i mężczyzn organizowane w tym roku w naszym kraju przez Polski Związek Piłki Siatkowej. Tym razem promocje obejmują następujące wydarzenia:
• FIVB Beach Volleyball World Tour Warsaw 2019, 12-16.06.2019, Warszawa.
• Mecze męskiej siatkarskiej reprezentacji Polski z Holandią, 27-28.07.2019, Opole.

FIVB Beach Volleyball World Tour Warsaw 2019 to najważniejsze wydarzenie w siatkówce plażowej w Polsce. W tym wysoko notowanym, czterogwiazdkowym turnieju wezmą udział najlepsze siatkarki i najlepsi siatkarze plażowi na świecie. Odbędzie się on w dniach 12-16 czerwca na terenie Monta Beach Volley Club, a jego partnerem jest operator sieci Plus, który zaprasza wszystkich chętnych do specjalnej strefy przygotowanej we współpracy z firmą Xiaomi. Przewidziano w niej możliwość poznania najnowszych produktów Xiaomi, a także różne atrakcje i aktywności zarówno dla dzieci jak i dorosłych Strefa będzie dostępna w dniach 14-16 czerwca i mogą z niej skorzystać całe rodziny.

Mecze męskiej siatkarskiej reprezentacji Polski w Opolu, choć są spotkaniami towarzyskimi to o wielkiej wadze. To kolejny element przygotowań do najważniejszej imprezy sezonu - Interkontynentalnego Turnieju Kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020, który odbędzie się w Gdańsku w dniach 9-11 sierpnia, w którym obok naszej drużyny narodowej wystąpią Francja, Słowenia i Tunezja. W dniach 27-28 lipca Polacy zmierzą się dwukrotnie z reprezentacją Holandii, a spotkania zostaną rozegrane w Stegu Arenie w Opolu.

Zakupu biletów na oba wydarzenia można dokonać na platformie biletowej ebilet.pl. W promocjach Plusa na zniżki na bilety mogą wziąć udział wszyscy klienci indywidualni korzystający z usług kontraktowych (abonament, mix, internet) oraz nowi i obecni użytkownicy ofert na kartę, którzy doładowali swoje konto za minimum 25 zł (jednorazowo lub jako suma zasileń w ciągu 90 dni).


Zasady promocji:
• na bilety ze zniżką na World Tour Warsaw 2019:
-klienci usług głosowych powinni wysyłać na numer 80808 bezpłatnego SMS-a o treści "WORLD TOUR", natomiast klienci usług internetowych powinni z dowolnego numeru telefonu wysłać na numer 661000080 SMS-a o treści "WORLD TOUR'' wraz z numerem telefonicznym usługi Internetu;
• na bilety ze zniżką na mecze towarzyskie w Opolu:
- klienci usług głosowych powinni wysyłać na numer 80808 bezpłatnego SMS-a o treści "SIATKOWKA OPOLE", natomiast klienci usług internetowych powinni z dowolnego numeru telefonu wysłać na numer 661001230 SMS-a o treści "SIATKOWKA OPOLE'' wraz z numerem telefonicznym usługi Internetu;
• po weryfikacji, czy klient ma usługi w Plusie, wysyłany będzie zwrotny SMS z kodem rabatowym;
• otrzymany kod należy wpisać na stronie ebilet.pl podczas zakupu biletu z 15% rabatem;
• jeden klient, bez względu na liczbę posiadanych usług w sieci Plus, może otrzymać jeden kod upoważniający do zakupu do 10 biletów;
• bilety ze zniżką sprzedawane będą do wyczerpania ich puli.

Partnerem wszystkich promocji "Zniżki na mecze siatkówki" jest Polski Związek Piłki Siatkowej, z którym Plus już od 21 lat współpracuje i wspiera polską siatkówkę.