Łukasz Szewczyk18.06.2019 (15:32)4 komentarze

Szybszy internet i większe pakiety danych w Orange Love

Orange Polska podnosi prędkości internetu światłowodowego. Klienci Orange Love dostaną większe pakiety danych do wykorzystania na smartfonach.
Orange Love
Od wtorku (18 czerwca 2019 roku) Orange Polska zwiększa prędkość zarówno pobierania, jak i wysyłania danych internetu światłowodowego, także w pakiecie Orange Love.
Szybszy światłowód w Orange Love (od 18 czerwca)
Szybszy światłowód w Orange Love (od 18 czerwca)
Operator powiększył także pakiety danych komórkowych we wszystkich ofertach Orange Love, co umożliwia komfortowe korzystanie z internetu w smartfonie.

Większe pakiety danych w Orange Love (od 18 czerwca)
Większe pakiety danych w Orange Love (od 18 czerwca)
Przypomnijmy, że Orange Love to zestaw kilku usług w promocyjnej cenie. Oferta została wprowadzona ponad dwa lata temu, a obecnie korzysta z niej już ponad 1,2 mln klientów. W ramach pakietu klienci mogą wybrać: internet domowy (np. Orange Światłowód o prędkości do 1 Gb/s), telefon komórkowy z nielimitowanymi rozmowami, SMS, MMS w Polsce i Unii Europejskiej oraz internetem bez limitu GB (nawet 30 GB z pełną prędkością (potem prędkość do 1 Mb/s); telefon domowy z nielimitowanymi rozmowami na numery stacjonarne w Polsce, UE, USA i Kanadzie oraz na telefony komórkowe w USA i Kanadzie; telewizję z pakietem nawet 181 kanałów, w tym 113 w jakości HD oraz nowoczesny modem i dekoder w cenie pakietu.

Po zmianach w ofercie Orange Love, klienci mogą teraz wybrać pakiety w następujących cenach:
Pakiety Orange Love (od 18 czerwca 2019)
Pakiety Orange Love (od 18 czerwca 2019)
W zależności od wybranego pakietu Orange Love z telewizją, klient ma możliwość skorzystania z elastycznych pakietów telewizyjnych z oferty Orange, bez umowy terminowej i z pierwszym miesiącem gratis. Pakiety można testować i rezygnować z nich bez konsekwencji.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Czyli, że teraz najniższa opcja internetu światłowodowego w Orange to 300 Mb/s download i 50 Mb/s upload. Gra gitara, tylko żeby jeszcze ceny obniżyli, bo w kablówkach można wynegocjować to taniej, szczególnie w umowach utrzymaniowych.
 6  
Ja w Netii mam 500/100 za 45 zł kto podskoczy
 1  
Uwaga ,chłopcy zaczęli porównywać kto ma szybszego ;) Ja mam 100/10 i jeszcze nigdzie nie okazało się że to za mało dla 5 osobowej rodziny. Płacę 30zł.
 5  
Zlikwidowali 100 Mega i podwyższyli ceny w Warszawie.to jest za 80 złotych bez .karty Sim i jeszcze Polsat czyli taniej do .tego ciagle zmiany terminów był Czerwiec 2019 jest Grudzień 2020 bałagan maja.
 2