Łukasz Szewczyk18.06.2019 (15:32)4 komentarze

Szybszy internet i większe pakiety danych w Orange Love

Orange Polska podnosi prędkości internetu światłowodowego. Klienci Orange Love dostaną większe pakiety danych do wykorzystania na smartfonach.
Szybszy internet i większe pakiety danych w Orange Love
Od wtorku (18 czerwca 2019 roku) Orange Polska zwiększa prędkość zarówno pobierania, jak i wysyłania danych internetu światłowodowego, także w pakiecie Orange Love.
Szybszy światłowód w Orange Love (od 18 czerwca)
Operator powiększył także pakiety danych komórkowych we wszystkich ofertach Orange Love, co umożliwia komfortowe korzystanie z internetu w smartfonie.

Większe pakiety danych w Orange Love (od 18 czerwca)
Przypomnijmy, że Orange Love to zestaw kilku usług w promocyjnej cenie. Oferta została wprowadzona ponad dwa lata temu, a obecnie korzysta z niej już ponad 1,2 mln klientów. W ramach pakietu klienci mogą wybrać: internet domowy (np. Orange Światłowód o prędkości do 1 Gb/s), telefon komórkowy z nielimitowanymi rozmowami, SMS, MMS w Polsce i Unii Europejskiej oraz internetem bez limitu GB (nawet 30 GB z pełną prędkością (potem prędkość do 1 Mb/s); telefon domowy z nielimitowanymi rozmowami na numery stacjonarne w Polsce, UE, USA i Kanadzie oraz na telefony komórkowe w USA i Kanadzie; telewizję z pakietem nawet 181 kanałów, w tym 113 w jakości HD oraz nowoczesny modem i dekoder w cenie pakietu.

Po zmianach w ofercie Orange Love, klienci mogą teraz wybrać pakiety w następujących cenach:
Pakiety Orange Love (od 18 czerwca 2019)
W zależności od wybranego pakietu Orange Love z telewizją, klient ma możliwość skorzystania z elastycznych pakietów telewizyjnych z oferty Orange, bez umowy terminowej i z pierwszym miesiącem gratis. Pakiety można testować i rezygnować z nich bez konsekwencji.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Czyli, że teraz najniższa opcja internetu światłowodowego w Orange to 300 Mb/s download i 50 Mb/s upload. Gra gitara, tylko żeby jeszcze ceny obniżyli, bo w kablówkach można wynegocjować to taniej, szczególnie w umowach utrzymaniowych.
 6  
Ja w Netii mam 500/100 za 45 zł kto podskoczy
 1  
Uwaga ,chłopcy zaczęli porównywać kto ma szybszego ;) Ja mam 100/10 i jeszcze nigdzie nie okazało się że to za mało dla 5 osobowej rodziny. Płacę 30zł.
 5  
Zlikwidowali 100 Mega i podwyższyli ceny w Warszawie.to jest za 80 złotych bez .karty Sim i jeszcze Polsat czyli taniej do .tego ciagle zmiany terminów był Czerwiec 2019 jest Grudzień 2020 bałagan maja.
 2  

Polecamy