Łukasz Szewczyk26.06.2019 (11:32)5 komentarzy

Promocyjny pakiet Netii. Światłowód, internet mobilny i telewizja za 60 zł

Netia wprowadziła do sprzedaży nowy promocyjny zestaw trzech usług: światłowodowy internet do 150 Mb/s, usługa TV z 93 kanałami oraz usługa mobilna z 5 GB danych, za 60 zł miesięcznie.
Promocyjny pakiet Netii. Światłowód, internet mobilny i telewizja za 60 zł
Na okres wakacyjny Netia skomponowała nową propozycję dla klientów ceniących sobie wygodę i oszczędności, które płyną z zakupu pakietu usług telekomunikacyjno-medialnych od jednego operatora.
Nowy trójpak od Netii składa się z: światłowodowego internetu do 150 Mb/s, usługi TV z 93 kanałami (pakiety: Na Start, Rozrywka, TVN) oraz usługi mobilnej z nawet 5 GB pakietem danych. Cały ten zestaw od Netii kosztuje 60 zł miesięcznie.

Usługa mobilna (SIM Only), która wchodzi w skład trójpaku dostępna jest w dwóch wariantach do wyboru:
- nielimitowane SMSy i MMSy oraz 2 GB danych;
- taryfa elastyczna z pakietem 5 GB danych.

Bazowy zestaw trzech usług (internet, TV, mobile) można rozbudować zarówno o szybszy dostęp do internetu (opcja do 500 Mb/s za dodatkowe 20 zł lub do 1 Gb/s za dodatkowe 40 zł), jak i kolejne pakiety TV i treści premium (m.in. Polsat Sport Premium, Canal+, HBO) oraz rodzinne taryfy mobilne (druga karta za 15 zł, dwie dodatkowe karty za 25 zł miesięcznie).

Komentarze (1 - 5 z 5)

Kiedy poprawicie jakość obraz HD ? Kiedy dekodery i kanały UHD w Netii ? Kiedy Netia zjmnie się poważnie usługą telewizyjną w Netii a nie tylko internetem XXI wieku.
 8  
Szkoda, że nie napisali, że to tylko dla nielicznych, którzy są "w zasięgu", bo to bardzo istotna informacja jest.
 7  
U mnie Netia oferuje 14Mbit/sek.
Światłowodu prawdopodobnie nie będzie nigdy.
Bo i po cóż miałby być - zaraz 5G.
 4  
2gb internetu w dzisiejszych czasach to starczy na max 3 dni, aż się rozesmialem jak napisali "nawet 5gb" 5gb to też prawie jak nic
 2  
Cyfrowy Polsat po przejęciu Netii mógł wykorzystać światłowodową infrastrukturę i możliwości Netii na wprowadzenie testowo dekodera 4K ( Evobox IP 4K ) i kanału UHD 4K ( Polsat Sport Premium 4K ) z meczami LM i LE oraz reprezentacji Polski . I byłby górą na rynku TV ! a tak jest d...
 1