Łukasz Szewczyk13.08.2019 (11:45)27

Prawie 33 mln zł kary dla UPC Polska. Niedozwolone zapisy w umowach, niesłusznie naliczone opłaty

UOKiK nałożył na UPC Polska karę prawie 33 mln zł za stosowanie niedozwolonych klauzul. Zakwestionowane postanowienia dotyczą m.in. możliwości jednostronnego podwyższania abonamentu za kablówkę oraz zmiany istotnych warunków w wykonywanych umowach.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 27)

Wreszcie się doigrali
 47  
Oby tylko zaplacili to kare a nie jak ostatnio UOKiK nałożył kare tez chyba jakis operator a sad zmieniszyl drastycznie kare.
 24  
Te kary są tylko pod publiczkę tak jak potencjalne wieloletnie wyroki dla przestępców. Jak już pójdzie w świat jakie to państwo jest sprawne i surowe to już poza kamerami kary zmniejszają się wielokrotnie a wyroki są śmiesznie małe lub w zawiasach
 17  
Bardzo świetnie, cieszę się. Kara za olewanie klienta.
 23  
No to tylko patrzeć jak jesienną porą wszyscy abonenci dostaną informację o podwyżce.
 15  
To nici z nowych programów TV w tym roku ....
A niech to szlag ....

Chytry i pazerny dwa razy traci ....
 14  
To jest komedia jest tak u wszystkich operatorów telekomunikacyjnych od lat że jest ilość gwarantowana kanałów a nie jakie Kanały.kanaly znikają albo żądaja dużych podwyżek co uderzyło bu wszystkich abonentów..! To jest chore powinni się odwołać do KE. W Multimediach też tak jest.
 4  
Szok, a ja po 4 letniej przerwie wróciłem do UPC, a tu taki numer!!!!!!!
 2  
W końcu ktoś się tym zajął, oszukiwali na czym się dało.
 17  
Vectra, NC + też tak ma. Więc ukoik się uwzial na UPC. Albo karę anuluja albo dadzą wszystkim. Widać że w budżecie kasy brakuje na 500+!!
 5