Łukasz Szewczyk16.08.2019 (13:15)brak komentarzy

LG: Nowe smartfony ze średniej półki w promocyjnych cenach

Dedykowany przycisk Asystenta Google, standard militarny, możliwość jednoczesnego stosowania dwóch kart SIM i karty SD oraz wydajne baterie - takie są trzy nowe smartfony od LG - LG K20, LG K30, LG K50
LG
Od sierpnia do ofert operatorów i sklepów z elektroniką trafią nowe smartfony - LG K50, LG K30 oraz LG K20. Wszystkie trzy urządzenia wyposażone zostały w dedykowany przycisk aktywujący Asystenta Google, ich obudowy spełniają oraz mogą jednocześnie obsługiwać dwie karty SIM i kartę microSD. Cechą charakterystyczną dla tych modeli jest wydajna bateria i aparaty wyposażone w funkcje sztucznej inteligencji.
LG K50 / Fot. LG
LG K50 / Fot. LG
LG K50 wyposażony został w 6.26-calowy ekran FullVision i baterię o pojemności 3500mAh. Dla miłośników dźwięku w najwyższej jakości dostępna jest opcja DTS: X 3D, która nawet z podstawowych słuchawek wydobędzie pełną moc muzyki czy efektów specjalnych, towarzyszących oglądaniu filmów.

Mocną stroną LG K50 jest aparat i to zarówno główny, jak i przedni. Aparat do selfie o rozdzielczości 13 megapikseli umożliwia wykonanie perfekcyjnego selfie w każdych warunkach. Główny aparat o rozdzielczości 13 megapikseli wspierany jest przez obiektyw 2 megapikselowy, który umożliwia idealne rozmycie tła i perfekcyjne wyostrzenie pierwszego planu. Główny aparat wyposażony został w błyskawiczny autofocus z detekcją fazy oraz sztuczną inteligencję, która automatycznie wykryje rodzaj fotografowanego obiektu i dopasuje wszystkie ustawienia aparatu.

LG K50 / Fot. LG
LG K50 / Fot. LG
LG K50 to smartfon dla osób, które dużo czasu spędzają w social media. Możliwość duplikowania popularnych aplikacji społecznościowych i funkcja YouTube Live w aplikacji aparatu pozwolą na pozostanie w kontakcie ze znajomymi w każdej sytuacji. Nowością jest inteligentny zrzut ekranu - do klasycznego zdjęcia ekranu smartfona dołączany jest link, który po kliknięciu przenosi wprost do odwiedzanej strony. Można więc na zawsze zapomnieć o ręcznym kopiowaniu adresów www czy dopisywaniu ich na grafice.

Dla zwiększenia komfortu z używania, smartfon wyposażony został w dedykowany przycisk aktywujący Asystenta Google oraz specjalną funkcję Eco Playback, która podczas słuchania muzyki lub filmu z YouTube maksymalnie wygasza ekran i dezaktywuje dotyk.Aby pozostać w ciągłym kontakcie z bliskimi, w smartfonie zastosowano wszystkie niezbędne standardy łączności - NFC, Bluetooth 5.0 oraz dwuzakresowe WiFi. Urządzenie obsługuje dwie karty SIM i kartę pamięci jednocześnie.

Cena: 899 zł

LG K30 / Fot. LG
LG K30 / Fot. LG
LG K30 wyposażony został w praktycznie bezramkowy 5.45-calowy ekran FullVision oraz baterię o pojemności 3000 mAh. Główny aparat wyposażony został w 8-megapikselową matrycę oraz autofocus.

Podobnie jak w LG K50, w LG K30 zastosowano łączność NFC, umożliwiając łatwe parowanie z akcesoriami bluetooth oraz płatność za pomocą telefonu. Podobnie jak w przypadku LG K50, również K30 spełnia normy wytrzymałości MIL-STD 810G i wyposażony jest w dedykowany przycisk do aktywacji Asystenta Google. Smartfon umożliwia duplikowanie popularnych aplikacji społecznościowych i stosowanie dwóch kart SIM i karty pamięci jednocześnie.

Cena: 599 zł

LG K20 / Fot. LG
LG K20 / Fot. LG
W LG K20 zastosowano 5.45-calowy wyświetlacz FullVision, diodę flash obok przedniego aparatu, dzięki której możliwe jest doświetlenie selfie oraz baterię 3000 mAh, która wystarczy na ponad 10 godzin odtwarzania multimediów przy pełnej jasności ekranu. Smartfon spełnia normy militarne, będąc odpornym na wysoką i niską temperaturę, wilgoć, szok termiczny, wibracje i przypadkowe upuszczenie.

Cena: 499 zł

Promocje na wakacje
Do końca wakacji potrwa promocja LG K40, w której LG przygotowało w prezencie słuchawki Skullcandy, kartę microSD 32GB oraz etui na telefon. Zestaw promocyjny o wartości 180 zł towarzyszył będzie również wprowadzeniu w Polsce LG K50. Po dokonaniu zakupu i zarejestrowaniu go na stronie strefalg.pl/promocjelg do klienta trafią słuchawki bluetooth Vibe Wireless oraz etui na telefon.
Dodatkowo firma przygotowała specjalne promocje na pozostałe tegoroczne smartfony - LG G8s ThinQ oraz LG Q60.
LG G8s ThinQ do 31 sierpnia 2019 roku dostępny będzie w zestawie promocyjnym o wartości aż 1000 zł, w skład którego wchodzi 400 zł w gotówce (czek BLIK) oraz roczna gwarancja na uszkodzenie ekranu.
Po znakomitym przyjęciu LG Q60 i wyprzedaniu wszystkich zestawów promocyjnych z głośnikiem XBOOM PK3, producent przygotował nową promocję, która potrwa do 31 sierpnia. Tym razem każdy, kto dokona zakupu i zarejestruje się na stronie strefalg.pl/promocjelg otrzyma 200 zł w gotówce (czek BLIK).