Łukasz Szewczyk30.08.2019 (17:09)28 komentarzy

UPC Polska wprowadza nowe pakiety internetu z telewizją

W odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby klientów, UPC Polska wprowadza pięć nowych pakietów dla różnych grup klientów.
Siedziba UPC
Pakiet Internetowi adresowany jest do osób, dla których internet to podstawa. Nie rozstają się ze swoim smartfonem, grają online. W pakiecie za 59,99 zł klienci zyskują internet do 500 Mb/s oraz Smart Wi-Fi, który pozwala na bycie online na kilku urządzeniach jednocześnie. W cenie pakietu, na dobry start, również dostęp do 34 kanałów telewizyjnych.
Super-Internetowi to propozycja dla tych, którzy żyją szybko, z internetu korzystają na wielu urządzeniach i śledzą nowinki technologiczne. W pakiecie za 79,99 zł (59,99 zł przez pierwsze trzy miesiące) 1 GB/s internet. Dodatkowo Smart Wi-Fi oraz możliwość oglądania do 34 kanałów telewizyjnych.

Telewizyjno-Internetowi to oferta stworzona dla osób, które chcą mieć bogaty wybór programów telewizyjnych. Abonament za 79,99 zł zapewnia dostęp do 165 kanałów. Do tego, dekoder Horizon i usługę Horizon Go, która pozwala na dostęp do kanałów w domu i poza nim oraz Replay TV, dzięki któremu programy telewizyjne będą dostępne nawet do 7 dni wstecz. Oferta obejmuje również internet do 300 Mb/s oraz Wi-Fi w całym domu.

Rozrywkowi to z kolei to oferta dla aktywnych, którzy z internetu korzystają na wielu urządzeniach, a dostęp do telewizyjnej rozrywki pozwala na dopasowanie jej do szybkiego trybu życia. W cenie 99,99 zł otrzymują internet do 500 Mb/s i Smart Wi-Fi na kilku urządzeniach. Oprócz tego, najbogatszy pakiet telewizyjny obejmujący do 165 kanałów, dekoder Horizon i możliwość korzystania z nowoczesnej telewizji (Horizon Go oraz Replay TV) oraz nagrywarkę PVR.

Z kolei Multi-Rozrywkowi to oferta skierowana do osób, które uwielbiają rozrywkę na najwyższym poziomie, a jednocześnie żyją szybko i aktywnie. W pakiecie za 119,99 zł (99,99 zł przez pierwsze trzy miesiące) otrzymamy internet do 1 Gb/s oraz giga Smart Wi-Fi, który zapewni nieograniczony dostęp do rozrywki na wielu urządzeniach równocześnie. Oferta również najbogatszy pakiet telewizyjny zapewniający do 165 kanałów, możliwość korzystania z nowoczesnej telewizji (Horizon Go, Replay TV, nagrywarka) oraz pakiet Premium HBO z dostępem do kanałów telewizyjnych HBO oraz serwisów HBO GO i HBO OD.

Nowe pakiety UPC Polska
Nowe pakiety UPC Polska
Dla fanów kinowych hitów oraz największych sportowych emocji, UPC przygotowało także dodatkowe pakiety. Pakiet Polsat Sport Premium wraz z Eleven Sports możliwy jest do dokupienia już za 19,99 zł. Za tę samą cenę miłośnicy kina i serial otrzymają pakiet HBO.

Ofertę uzupełniają niedawno wprowadzone usługi komórkowe.

Komentarze (1 - 10 z 28)

Niech wprowadzą wreszcie nowe dekodery 4k i dekodery 4k ,bo są już sto lat za murzynami z tymi Horizonami....
 9  
Niech wprowadzą wreszcie nowe dekodery 4 k i kanały 4k,bo są już sto lat za murzynami z tymi Horizonami...
 17  
Ja bym wolał wolniejszy internet, ale symetryczny ze stałym zewnętrznym IP
 19  
Czyli wynika że podwyżka. A tak właściwie po co mi płacić za 1 Gb/s skoro 250 w zupełności mi wystarcza. Zmuszanie na siłę.
 15  
A ile jest kontentu 4K... Mało a koszta nie małe.
 3  
Kiedy UPC pakiet ELEVEN SPORTS uzupełni w kanał ELEVEN SPORTS 4 to jest naprawdę paranoja żeby nie szło tyle czasu dodać tego kanału jak ma być pełny pakiet to ma być klient płaci klient rząda i tak to powinno wyglądać !!!!
 4  
I jest nasz HAJNEL. I tylko narzekać. Był w Vectrze było mu źle. Jest w UPC. Wygląda na to że też jest źle. Czyli gdzie jest dobrze. Jaki jest twój ideał.
 1  
@Dabfan na UPC nie narzekam przechodząc do UPC dostałem wszystko co chciałem za dobrą cenę a tak jak pisałem wcześniej chodzi mi tylko o kanał ELEVEN SPORTS 4 jako uzupełnienie pakietu bo chyba wiesz że pakiet składa się z 4 kanałów , a UPC powinno dołożyć starania żeby kanał dołączyć i wszystko na ten temat
 3  
Kiedy w upc dekoder z dyskiem 1TB obsługujący UHD/K4?
 8  
upload do poprawy, orange pokazał że jednak da się
 11