Łukasz Szewczyk30.08.2019 (17:09)28 komentarzy

UPC Polska wprowadza nowe pakiety internetu z telewizją

W odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby klientów, UPC Polska wprowadza pięć nowych pakietów dla różnych grup klientów.
UPC Polska wprowadza nowe pakiety internetu z telewizją
Pakiet Internetowi adresowany jest do osób, dla których internet to podstawa. Nie rozstają się ze swoim smartfonem, grają online. W pakiecie za 59,99 zł klienci zyskują internet do 500 Mb/s oraz Smart Wi-Fi, który pozwala na bycie online na kilku urządzeniach jednocześnie. W cenie pakietu, na dobry start, również dostęp do 34 kanałów telewizyjnych.
Super-Internetowi to propozycja dla tych, którzy żyją szybko, z internetu korzystają na wielu urządzeniach i śledzą nowinki technologiczne. W pakiecie za 79,99 zł (59,99 zł przez pierwsze trzy miesiące) 1 GB/s internet. Dodatkowo Smart Wi-Fi oraz możliwość oglądania do 34 kanałów telewizyjnych.

Telewizyjno-Internetowi to oferta stworzona dla osób, które chcą mieć bogaty wybór programów telewizyjnych. Abonament za 79,99 zł zapewnia dostęp do 165 kanałów. Do tego, dekoder Horizon i usługę Horizon Go, która pozwala na dostęp do kanałów w domu i poza nim oraz Replay TV, dzięki któremu programy telewizyjne będą dostępne nawet do 7 dni wstecz. Oferta obejmuje również internet do 300 Mb/s oraz Wi-Fi w całym domu.

Rozrywkowi to z kolei to oferta dla aktywnych, którzy z internetu korzystają na wielu urządzeniach, a dostęp do telewizyjnej rozrywki pozwala na dopasowanie jej do szybkiego trybu życia. W cenie 99,99 zł otrzymują internet do 500 Mb/s i Smart Wi-Fi na kilku urządzeniach. Oprócz tego, najbogatszy pakiet telewizyjny obejmujący do 165 kanałów, dekoder Horizon i możliwość korzystania z nowoczesnej telewizji (Horizon Go oraz Replay TV) oraz nagrywarkę PVR.

Z kolei Multi-Rozrywkowi to oferta skierowana do osób, które uwielbiają rozrywkę na najwyższym poziomie, a jednocześnie żyją szybko i aktywnie. W pakiecie za 119,99 zł (99,99 zł przez pierwsze trzy miesiące) otrzymamy internet do 1 Gb/s oraz giga Smart Wi-Fi, który zapewni nieograniczony dostęp do rozrywki na wielu urządzeniach równocześnie. Oferta również najbogatszy pakiet telewizyjny zapewniający do 165 kanałów, możliwość korzystania z nowoczesnej telewizji (Horizon Go, Replay TV, nagrywarka) oraz pakiet Premium HBO z dostępem do kanałów telewizyjnych HBO oraz serwisów HBO GO i HBO OD.

Nowe pakiety UPC Polska
Nowe pakiety UPC Polska
Dla fanów kinowych hitów oraz największych sportowych emocji, UPC przygotowało także dodatkowe pakiety. Pakiet Polsat Sport Premium wraz z Eleven Sports możliwy jest do dokupienia już za 19,99 zł. Za tę samą cenę miłośnicy kina i serial otrzymają pakiet HBO.

Ofertę uzupełniają niedawno wprowadzone usługi komórkowe.

Komentarze (1 - 10 z 28)

Niech wprowadzą wreszcie nowe dekodery 4k i dekodery 4k ,bo są już sto lat za murzynami z tymi Horizonami....
 9  
Niech wprowadzą wreszcie nowe dekodery 4 k i kanały 4k,bo są już sto lat za murzynami z tymi Horizonami...
 17  
Ja bym wolał wolniejszy internet, ale symetryczny ze stałym zewnętrznym IP
 19  
Czyli wynika że podwyżka. A tak właściwie po co mi płacić za 1 Gb/s skoro 250 w zupełności mi wystarcza. Zmuszanie na siłę.
 15  
A ile jest kontentu 4K... Mało a koszta nie małe.
 3  
Kiedy UPC pakiet ELEVEN SPORTS uzupełni w kanał ELEVEN SPORTS 4 to jest naprawdę paranoja żeby nie szło tyle czasu dodać tego kanału jak ma być pełny pakiet to ma być klient płaci klient rząda i tak to powinno wyglądać !!!!
 4  
I jest nasz HAJNEL. I tylko narzekać. Był w Vectrze było mu źle. Jest w UPC. Wygląda na to że też jest źle. Czyli gdzie jest dobrze. Jaki jest twój ideał.
 1  
@Dabfan na UPC nie narzekam przechodząc do UPC dostałem wszystko co chciałem za dobrą cenę a tak jak pisałem wcześniej chodzi mi tylko o kanał ELEVEN SPORTS 4 jako uzupełnienie pakietu bo chyba wiesz że pakiet składa się z 4 kanałów , a UPC powinno dołożyć starania żeby kanał dołączyć i wszystko na ten temat
 3  
Kiedy w upc dekoder z dyskiem 1TB obsługujący UHD/K4?
 8  
upload do poprawy, orange pokazał że jednak da się
 11