Łukasz Szewczyk02.10.2019 (14:16)11

Amazon Prime Video w ofercie T‑Mobile. Jaka cena?

T‑Mobile wprowadza do swojej oferty usługę Amazon Prime Video. To kolejna platforma wideo, którą operator włącza do starannie wyselekcjonowanej oferty rozrywkowej, rozwijając podejście oferowania klientom nie wszystkiego, co dostępne, ale tego, co najlepsze.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 11)

"Wraz z dołączeniem do oferty treści wideo nowego partnera, T‑Mobile zadbał również o nowy interfejs swojego dekodera.
Odświeżony panel użytkownika zapewnia bardziej intuicyjny dostęp do usług telewizyjnych i wideo, w tym Amazon Prime Video, Netflix, YouTube, platformy IPLA z kanałami telewizyjnymi oraz unikalny pakiet sportowy z IPLA SPORT i IPLA ELEVEN SPORTS."

.... i oglądanie tych wszystkich serwisów video będzie nielimitowane, w najlepszej jakości i w ramach opłacanych abonamentów sieci T-MOBILE ? :)
 5  
Miło że klasycznie operator nie wwala wszystkiego tak co mu przyjdzie ale jakoś to organizuje. Szczerez to nie lubie chwaić nikogo ale z racji tego, że mam w tmobile od dawna, to moge napisac, ze idzie to nawweet w dobra stronę.
 2  
Tylko nie piszą,że po pół roku opłata wzrasta do 26 zł.
...
 0  
Już kasują, ale ja jestem uparty.

Tu o tym nigdy nie przeczytacie.
"Z biura reklamy TVN Media zwolnionych zostało kilkadziesiąt osób. Spółka nie podaje dokładnie ile, ale ma to być poniżej 30 osób.(...)

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że zwolnienia wręczono w poniedziałek, 30 września br. Pracę straciło kilkoro menedżerów, szefów sekcji i group account directorów, żaden z dyrektorów nie otrzymał wypowiedzenia. Od początku br. - licząc z osobami, które same odeszły - zatrudnienie zmalało o ok. 45 pracowników. Z kolei w połowie ub.r. zwolniono ok. 20 osób."

WM

W październiku nie będzie tu też podsumowania miesięcznego oglądalności za wrzesień.
Domyślcie się dlaczego.
 8  
Ceny takie same jak przy wyborze stand alone bez abonamentu. Powinni się ugadac i dać powiedzmy cenę 9,90
 3  
Korzystałem z tego Kilka ładnych miesiecy ale jakoś się zamieszałem i nie przedłużyłem.tutaj aurat spoko, że moge za wszystko razem płacić,.takie ułatwienia lubie a nie narzekać jak co poniektórzy wyżej..
 6  
Mnie od dawna pasuje oferta T-Mobiel a ostatnio w,asnie wzialem swiatłowod bo mialem wybor 2 czy 3 operatorów. Teraz jeszcze te serwisy dochodza wiec dla mnie ok bo nie lubie tv i wole programy na żadani e.
 6  
nie po pół roku lecz po 15 listopada
 0  
Dajcie szmalu dla Media 2 to Szewczyk pominie niewygodne fakty cenowe
 0  
taniej jest bez tmobile wiec po co przeplacac to nonsens :P
 1