Łukasz Szewczyk15.10.2019 (12:49)3 komentarze

Happy Fridays w T-Mobile. Co tydzień nowe prezenty dla klientów

W piątek (od 18 października 2019 roku) T-Mobile Polska startuje z cotygodniową akcją Happy Fridays, w ramach której klienci z abonamentem, na kartę i w MIX-ie będą otrzymywać różnorodne benefity. Co trzeba zrobić, by je otrzymać?
Happy Fridays
Darmowe paczki internetu, bezpłatne usługi dodatkowe czy zniżki na smartfony i urządzenia w T‑Mobile, - to tylko niektóre z prezentów, które mogą liczyć klienci, korzystający z aplikacji "Mój T‑Mobile". Począwszy od 18 października 2019 roku, w każdy kolejny piątek, użytkownicy będą mogli aktywować w aplikacji nowe prezenty - za darmo.
Aplikacja "Mój T‑Mobile" to także narzędzie pozwalające korzystać z usług T‑Mobile. W aplikacji można zarządzać wieloma numerami na tym samym koncie, kontrolować bieżące koszty dla wszystkich dodanych do konta numerów, wygodnie płacić za faktury i przeglądać ich listę z ostatnich 12 miesięcy, aktywować pakiety danych i pakiety roamingowe, czy doładowywać konto. A od 18 października, w piątki, jednym kliknięciem otrzymać kolejny prezent od T‑Mobile.

Aplikację "Mój T‑Mobile" - dostępną również w angielskiej wersji językowej - należy pobrać ze sklepu App Store lub Google Play, a następnie zalogować się automatycznie lub poprzez wpisanie numeru telefonu i jednorazowego hasła SMS. Z aplikacji można korzystać na dowolnym urządzeniu z Androidem lub iOS, nie zużywając przy tym pakietu danych i nie generując dodatkowych kosztów.

Komentarze (1 - 3 z 3)

timobajl??? - dziękuję właśnie przenoszę numery i usługi po 20 latach
 10  
ja też wracam do swojej starej sieci jaka była w czesniej
T-mobile zrobiło się zbyt drogie w ostatnim czasie
oczywiscie przeniosę nr do swojej starej sieci
 1  
zrobiło się przekłamanie więc napiszę ze wczesniej miałem plusa więc jak bedzie najblisza okazja do do nich nr przeniosę
 1